Naujas Age of Conan papildymas - Empire of Khitai
Žaidimai
Pirmadienis, 24 Rugpjūtis 2009 10:01
Sausio pabaigoje norvegų žaidimų kūrėjai Funcom debiutavo su vadinamuoju „didžiausiu ir įtakingiausiu“ internetinio, daugeliui žaidėjų skirto vaidmenų žaidimo Age of Conan papildymu, pavadinimu The Gangs of Tarantia. Papildymas padovanojo žaidėjams visai naują tyrinėjamą teritoriją, peržiūrėtą veikėjų tobulinimo ir įrankių kūrimo sistemą, papildė žaidimą naujais ginklais ir užduotimis, pataisė nemažai programavimo klaidų, kurios išlindo iš maišo 2008-ųjų gegužę, kai žaidimas startavo.

Šiandien, GamesCom 2009 parodoje, Vokietijoje Funcom prasitarė apie naują didelį Age of Conan papildymą. Jis vadinsis Rise of the Godslayer ir pristatys naują regioną Empire of Khitai, kuris turi daugybę panašumų su realiais Tolimaisiais Rytais. Deja, Funcom neatskleidė, kada tikimasi išleisti papildymą.

„Nuo praėjusių metų pradžios mūsų komanda sunkiai dirbo kurdami Empire of Khitai.“ sakė Funcon projekto direktorius Craig Morrison. „ Dabar mūsų tikslas yra stiprinti žaidimą, papildant jį naujais dideliais, tyrinėjimui atvirais regionais, o Empire of Khitai Konano mitologijai ir pasauliui pasiūlys visai naują perspektyvą.“

Šnekant apie Empire of Khitai papildymą, Funcom žada visai naują istoriją, naujas teritorijas, naują tautą ir alternatyvią tobulėjimo sistemą. Papildymo istorinė linija yra įkvėpta Conan the Barbarian kūrėjo Robert E. Howard pasakojimo "The Tower of the Elephant". Istorijoje Konanas nugali Dramblių Dievą, kas sukelia didelį chaosą, nes Hyborian Age netenka dar vieno dievaičio.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed