Naujas Modern Warfare 2 treileris
Žaidimai
Penktadienis, 29 Gegužė 2009 00:45
Modern Warfare 2Modern Warfare 2Turbūt, dar niekas nėra taip erzinęs žaidėjų, kaip Infinity Ward žaidimų kūrėjų naujausias projektas Modern Warfare 2. Pirmasis treileris, parodytas per Game Developers Choice Awards renginį San Fransiske, beveik nieko neatskleidė. Gegužės pradžioje kūrėjai parodė keletą sekundžių pačios šaudyklės veiksmo, pažadėjo daugiau detalių atskleisti mėnesio pabaigoj. Atrodo, kad Infinity Ward laikosi savo žodžio, nes šiandien internete pasirodė naujas daugiau nei dviejų minučių trukmės Modern Warfare 2 treileris.
Šiandienos treileris, pavadinimu Reveal, atrodo, patvirtina, kad žaidimas tęs „JAV/Europos specialiosios pajėgos prieš rusų teroristus“ istoriją. Treileris prasideda paskutinio susidūrimo su rusų ekstremistu Imran Zakaev vaizdais iš pirmosios žaidimo dalies. Atrodo, kad po Zakaev‘o mirties, jo veiklą tęsia kitas rusų teroristas Vladimir Makarov. Nuo čia naujasis treileris pažeria saują naujojo žaidimo veiksmo scenų, įskaitant naują, anksčiau niekur neminėtą žaidimo teritoriją – Rio de Žaneiro gatves, kur susišaudymai vyksta netik didžiosiose miesto gatvėse, bet ir priemiesčio lūšnynuose ir ant žemų namų stogų.
Treileryje išvysite ir įspūdingas scenas su sniego motociklais. Atrodo, kad Modern Warfare 2 išlaikys pirmosios šaudyklės dalies padiktuotą šiurkštų toną, nes vienoje scenoje matysite surišą įkaitą, apkarstytą sprogmenimis, o kitoje – du kareivius, ruošiančius automobilio akumuliatoriaus laidus įkaito kankinimui.
Treileris baigiasi pilies, panašios į statytas Europoje, puolimu ir grubiu kario ištraukimu sraigtasparnio lynu iš pilies griuvėsių. Norintys, treilerį gali išvysti patys. Modern Warfare 2 turėtų pasirodyti lapkričio 10 dieną.


Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed