Naujasis „Nintendo“ „Wii Motion Plus“ priedas jau Lietuvoje
Žaidimai
Antradienis, 28 Liepa 2009 10:27
Šiandien Lietuvoje pradedama prekiauti didelio populiarumo visame pasaulyje sulaukusio žaidimų konsolės „Nintendo Wii“ naujuoju belaidžiu priedu „Wii Motion Plus“, kuris ypač tiksliai fiksuoja žaidėjo judesius ir leidžia mėgautis precedento neturinčiu žaidimo tikslumu.

„Džiaugiamės, kad naujasis priedas „Wii Motion Plus“ atkeliauja į Lietuvą ir žaidimų mėgėjams „Wii“ produkcijos nereikės ieškoti užsienyje. Šis „Nintendo Wii“ priedas leis perkelti žaidėjo rankos judesius į televizoriaus ekraną 100 proc. tikslumu, ko nebuvo įmanoma padaryti su ankstesniu pulteliu, kurio jautrumas kartais „streikuodavo“. Naująjį priedą galima įsigyti atskirai arba kartu su specialiai išleistu žaidimų rinkiniu „Wii Sports Resort“, kurį sudaro 12 žaidimų“, - sako UAB „GNT Lietuva“ produkto vadybininkas Gintaras Radžiukynas.

Žaidimų konsolė „Nintendo Wii“ yra valdoma žmogaus judesiais ir propaguoja aktyvų žaidimo stilių, o naujasis priedas „Wii Motion Plus“ šias galimybes išplečia dar labiau. „Wii Motion Plus“ jungiamas prie turimo „Wii Remote“ pulto ir veikia tik su jį palaikančiais žaidimais, kurie padės atskleisti geriausias priedo savybes. Žaidžiant specialiai sukurtus žaidimus, „Wii Motion Plus“ priedas televizoriaus ekrane tiksliai atkartos net menkiausius kūno judesius ir leis dar labiau įsijausti į žaidimus. Naujasis įrenginys suderinamas su „Wii SportsResort“, „Red Steel 2“ ir keliais „EA Sports“ leidžiamais sporto žaidimais.

„Nintendo“ naujam priedui „Wii Motion Plus“ specialiai išleido žaidimų rinkinį „Wii Sports Resort“, kuris yra labai populiaraus, milžinišku tiražu parduoto žaidimo „Wii Sports“ tęsinys. „Wii Sorts Resort“ rinkinį sudaro specialiai atrinkti ir į paplūdimio sporto stovyklą nukeliantys žaidimai. Dauguma žaidimų šiame rinkinyje yra unikalūs dėl savo žaidimo pobūdžio, o naujojo įrenginio pagalba, tokios sporto šakos kaip tenisas, plaukimas vandens motociklu, fechtavimas ar krepšinis įtraukia dar labiau.

Specialiai „Wii Motion Plus“ priedui bus išleisti ir kiti žaidimai: „Tiger Woods PGA Tour 10“, „Grand Slam Tennis“, „Red Steel 2“, „Virtua Tennis“. Ateityje šis priedas bus nepakeičiamas žaidžiant daugelį populiariausių „Nintendo Wii“ žaidimų.

Naujuoju produktu kartu su žaidimų rinkiniu prekiaujama didžiausiuose buitinės technikos centruose ir lietuviškose interneto parduotuvėse. Lietuvoje šiuos produktus platina UAB „GNT Lietuva“.

Pranešimas spaudai
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed