Need for Speed: Shift garso takelių sąrašas
Žaidimai
Pirmadienis, 14 Rugsėjis 2009 13:32
Need for Speed: ShiftNeed for Speed: ShiftJau praktiškai praėjo metai po to, kai paskutinis stambesnis žaidimas papildė populiarią EA leidėjų Need for Speed lenktynių simuliatorių seriją. Mažėjant žaidimų pardavimų skaičiams, leidėjams toptelėjo mintis išskirstyti žaidimą į tris atskiras dalis, kurios stipriai skirtųsi savo stiliumi ir būtų orientuotos į skirtingas auditorijas. Pirmasis iš šios trijulės, pavadintas Need for Speed: Shift, dienos šviesą išvys jau kitą savaitę.

Need for Speed: Shift orientuosis į legalias, žiedines automobilių lenktynes, kur galėsite išbandyti tokių garsių automobilių gamintojų, kaip Audi, Nissan, Honda, Ford ir kitų, supermodelius.

Bet dar prieš pasirodant žaidimui, EA skuba paviešinti Need for Speed: Shift garso takelių sąrašą. Visi serijos gerbėjai puikiai pažįsta gerą Need for Speed muzikinį skonį. Šį kartą jiems irgi neteks nusivilti. Muzika surinkta iš viso pasaulio. Į šį „kraują išvarinėjantį“ sąrašą patenka:

Buraka Som Sistema feat. Pongolove - "Kalemba (Wegue-Wegue)"

Chase And Status feat. Plan B - "Pieces"

Deadmau5 - "Ghosts N Stuff"

Eagles Of Death Metal - "Anything 'Cept the Truth"

Fort Knox 5 feat. Asheru - "Insight (The Nextmen Remix)"

Gallows - "I Dread the Night"

In Case of Fire - "This Time We Stand"

Jamal - "Pull Up"

Kanye West - "Paranoid (Part 2)"

Kasabian - "Underdog"

The King Blues - "The Streets Are Ours"

Mala Rodriguez - "Te Convierto"

Mando Diao - "Mean Street"

MSTRKRFT feat. E-40 - "Click Click"

N.A.S.A. feat. Spank Rock, MIA, Santigold, and Nick Zinner - "Whachadoin?"

The Prodigy - "Run With the Wolves"

The Qemists feat Mike Patton - "Lost Weekend"

Regular John - "Transmitter"

Rootbeer - "Under Control"

Shinichi Osawa - "Electro 411 (Lies In Disguise Mix)"

Spoon Harris & Obernik - "Baditude"

TOKIO - "Dogonim"

Twisted Wheel - "Oh What Have You Done"

Two Fingers feat. Sway - "High Life"

Gero klausymo!

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed