Nemokamas Portal 2 atnaujinimas
Žaidimai
Trečiadienis, 05 Spalis 2011 00:19

Po to, kai balandžio mėnesį buvo išleistas, puikiai kritikų priimtas, galvosūkių žaidimas, Portal 2, Valve leidėjų reklamos direktorius Doug Lombardi pranešė, kad vasarą žaidimas sulauks nemokamo turinio atnaujinimų paketo. Vasara praėjo, o apie žadėtąjį atnaujinimą nebuvo užsiminta nei puse žodžio.Valve savo tylos kaukę nusiėmė šiandien. Žadėtasis atnaujinimas vadinsis Portal 2: Peer Review ir žaidėjus pasieks jau spalio 4 dieną, t. y. rytoj. Paketa rasite atnaujintą kooperacinį rėžimą, kur robotukai P-Body ir Atlas bendradarbiaudami turi praeiti naujus GLaDOS išbandymus. Taip pat jame rasite Challenge modą, kuris veiks tiek vienam žaidėjui skirtoje kampanijoje, tiek kooperaciniame rėžime.

Iki šiol visame pasaulyje parduota daugiau nei 2 milijonai Portal 2 kopijų. Jame jūs įsikūnijate į merginą, vardu Chell, kurią negailestingas dirbtinis intelektas, vardu GLaDOS, pavertė milžiniškos Aperture Science laboratorijos „žiurke“. Chell laukė įvairūs galvosūkiai ir išbandymai (dažnai laviruojantys tarp gyvenimo ir mirties), kuriuos įveikti jai padėjo specialus, tarpdimencinius portalus kuriantis, šautuvas. Tačiau jūsų tikslas ne tik spręsti galvosūkius, o pergudrauti GLaDOS ir pabėgti.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed