Nesėkmingas Demigod startas
Žaidimai
Sekmadienis, 19 Balandis 2009 11:52
Teoriškai, sukurti žaidimą, puikiai veikiantį nuo pat pirmos dienos, gali pasirodyti nesunku. Praktiškai, tai užduotis, sužlugdžiusi daugybę žaidimų kūrėjų studijų. Paskutinis žaidimas, kuris tik išleidus susidūrė su rimtomis problemomis, yra Stardock leidėjų ir Gas Powered Games kūrėjų fantastinė realaus laiko strategija Demigod.
Problemos prasideda tada, kai Demigod žaidėjai sumąsto išbandyti internetinį, daugeliui žaidėjų skirtą žaidimo rėžimą – sistema neteisingai paskirsto žaidėjus (vieni serveriai perpildyti, kiti tušti), nesuranda panašaus lygio priešininkų ir tiesiog daro daug susijungimo klaidų. Stardock vadovas Brad Wardell labai atsiprašo visų žaidėjų už patirtus nemalonumus ir teigia, kad kūrėjai dirba visu pajėgumu, kad viską kuo greičiau sutvarkyti.
„Mes tikimės jau šią savaitę išleisti atnaujinimą, kuris turėtų ištaisyti visas Demigod klaidas. Daugybė Stardock ir Gas Powered Games darbuotojų kartu su jumis žais internete, testuos sistemą ir ieškos daugiau klaidų.“
Niekas neapsaugotas nuo nesėkmės, tačiau tokia klaida gali daug kainuoti Demigod kūrėjams. Kritikų niurnėjimas – tai dar nedidelis nuostolis, palyginti su galimu gerbėjų bazės sumažėjimu. Tikėkimės jie išsikapanos sausi.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed