Paaiškėjo Metro 2033 išleidimo data
Žaidimai
Antradienis, 02 Vasaris 2010 10:33
Praėjus trims metams po to, kai THQ žaidimų leidėjai pasauliui pristatė S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, tie patys leidėjai ruošiasi išleisti dar vieną postapokaliptinį veiksmo/vaidmenų hibridą, kurio veiksmas vyksta buvusioje Sovietų Sąjungoje. Šiandien kompanija oficialiai paskelbė, kad Metro 2033 Š. Ameriką pasieks jau kovo 16 dieną, o europiečiai žaidimu galės mėgautis kovo 18-ąją.

Žaidimo istorija remiasi Rusijos rašytojo Dmitry Glukhovsky 2002 metų fantastiniu, to paties pavadinimo romanu. Metro 2033 nukels mus į netolimą ateitį, kur žmonės vis dar kenčia nuo baisios pasaulinės katastrofos padarinių 2013 metais. Kadangi Žemės paviršius dabar tapo negyvenama dykyne, saujelė išgyvenusių priversti slėptis painiuose Maskvos metro požemiuose.

Kaip sufleruoja žaidimo pavadinimas, į Maskvos požemius nusikelsime 20 metų po katastrofos. Žaidėjams teks įsijausti į jauno kario Artiomo vaidmenį, kuris visą savo gyvenimą praleido požemiuose. Nors THQ nedetalizuoja žaidimo veiksmo, leidėjai prasitarė, kad žaidėjams teks kovoti prieš paslaptingus mutantus ir priešiškas išsigelbėjusių žmonių grupes tiek po žeme, tiek virš jos. Ukrainiečių žaidimų kūrėjų studija 4A Games teigia, kad žaidime susipins pirmojo asmens šaudyklės, vaidmenų žaidimo ir siaubo (išgyvenimo) žaidimo žanrai.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed