Pietų Korėja suėmė Šiaurės Korėjos sukčius
Žaidimai
Ketvirtadienis, 11 Rugpjūtis 2011 08:21

Pasak Pietų Korėjos policijos, Šiaurės Korėja steigia fermas visai ne agrokultūrinėje sferoje. New York Times praneša, kad Seulo pareigūnai sulaikė penketą žmonių, kurie yra įtariami virtualiais įsilaužimais į internetinių žaidimų serverius, kuriuose įdiegdavo specialias programas – „fermas“, kurios nešdavo pelną Šiaurės Korėjos vyriausybei.Policija apkaltino šį penketą organizavus daugybę kibernetinių įsilaužimų į internetinių žaidimų, tokių kaip Lineage ir Dungeon Fighter Online, serverius, bei vadovavus nemažam būriui hakerių. Vietoj to, kad įsilaužę nusikaltėliai sustabdytų serverių darbą arba vogtų žaidėjų asmeninę informaciją, jie įkurdavo 24 valandas veikiančią autonominę „fermą“. Joje kompiuterio valdomi veikėjai uždirbdavo virtualius pinigus, kuriuos vėliau nusikaltėliai tam tikrose interneto svetainėse parduodavo už tikrus pinigus.

Tyrėjai tiki, kad per dvejus metus nusikaltėliai šiuo būdu uždirbo apie 6 milijonus JAV dolerių, iš kurių daugiau nei pusė buvo pervesta į Šiaurės Korėjos sostinę Pchenjaną. Visi kaltinamieji anksčiau mokėsi Šiaurės korėjos universitetuose. Manoma, kad penketas buvo slaptos Šiaurės korėjos agentūros, užsiimančios valstybine narkotikų prekyba ir kontrabanda, agentai.

Pasak pranešimo, Šiaurės Korėja kategoriškai atmeta kaltinimus ir pati kaltina Seulą šantažu.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed