Prototype 2 chaosas sugrįš kitais metais
Žaidimai
Pirmadienis, 25 Liepa 2011 00:09

Pernai metų gruodžio Video Game Awards apdovanojimuose, vykusiuose San Diege, kompiuterinių žaidimų leidėjai Activision pirmą kartą pademonstravo būsimą žaidimą Prototype 2. Tuo metu galimi žaidimo išleidimo metai buvo nurodyti 2012-ieji. Dabar kompanija pasiruošusi patikslinti datą.Praėjusią naktį taip pat San Diege vykstančioje Comic-Con 2011 parodoje Activision viešai paskelbė, kad Prototype 2 pasirodys 2012 metų balandžio 24 dieną. Paroda vyks visą savaitę, tad kompanija kviečia visus atvykti ir stebėti 15 minučių trukmės būsimojo žaidimo demonstraciją.

Tačiau tie, kurie tokių galimybių neturi (greičiausiai tai dauguma Lietuvos PC žaidėjų), galės pasižvalgyti po atnaujintą oficialią Prototype 2 internetinę svetainę, pažiūrėti trijų dalių būsimojo žaidimo treilerį.

Prototype 2 – tai 2009 metų kritikų išgirto nuotykių žaidimo, Prototype, tęsinys. Prototype 2 veiksmas vyks tame pačiame siaubinga infekcija užkrėstame New York Zero didmiestyje. Jūs įsikūnysite į buvusį karį, Seržantą James Heller, kuris irgi užkrečiamas virusu, tampa monstru, bet turi nežmoniškų galių. Dėl to kaltas pagrindinis pirmosios žaidimo dalies veikėjas, Alex Mercer. Jūsų užduotis – surasti jį ir atkeršyti. Žaidimą ir vėl kuria Radical Entertainment studija.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed