Prototype kūrėjai dirba su Žmogumi Voru
Žaidimai
Antradienis, 28 Balandis 2009 09:21
Nors Radical Entertainment žaidimų kūrėjai ruošiasi birželio 9 dieną į pasaulį išleisti atviro pasaulio veiksmo žaidimą Prototype, be jokios abejonės jie galvoja ir apie kitus savo projektus. Be galimo Prototype tęsinio, internetinis naujienų portalas Variety teigia, kad žaidimų leidėjai Activision savo globojamai Radical studijai liepė pradėti dirbti ties naujų Žmogaus Voro serijos žaidimu.
Jei Radical Entertainment iš tiesų priskirtas žavusis Marvel voriukas, tai studija „apeis pilną ratą“. Prieš pradėdama darbą su Prototype, Radical Entertainment 2005 metais pasauliui padovanojo The Incredible Hulk: Ultimate Destruction. O prieš žaliąjį milžiną, kompanija darbavosi ties tuo paties voražmogio nuotykiais (2004 metais išleistas Spider-Man 2).
Savo pranešime Variety taip pat mini kitą dukterinę Activision studiją High Moon Studios. Sukūrusi tik du žaidimus (vampyrų šaudyklę Darkwatch ir Džeimso Bondo žaidimų konkurentą Bourne Conspiracy)ateityje High Moon studija turėtų kurti dar vieną Transformerių serijos žaidimą.
Tačiau pirmasis High Moon robotų milžinų projektas nebus susietas su vasarą pasirodysiančiu kino filmu Transformers: Revenge of the Fallen. Šio pavadinimo žaidimą kuria Luxoflux kompanija, tad High Moon Transformerių projektas geriausiu atveju pasirodys tik kitais metais arba dar vėliau. Ir jei tikėsime Variety žodžiu, žaidimas, ko gero, nebus surištas su jokiu svarbiu robotų filmo debiutu.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed