Žaidimai
Assassin‘s Creed virto knyga
Žaidimai
Sekmadienis, 28 Vasaris 2010 16:43
Šiais laikais labai dažnai geros knygos yra ekranizuojamos ir galų gale sukuriamas knyga ir filmu paremtas kompiuterinis žaidimas. Gerokai rečiau įvyksta atvirkščiai – kompiuterinis žaidimas virsta kino filmu arba net knyga. Halo, Gears of War, The Elder Scrolls ir Dragon Age – tai keletas populiarių žaidimų serijų pavyzdžių, kurie per pastaruosius metus virto knygomis. Istorinis veiksmo/nuotykių žaidimas Assassin‘s Creed nuo šiol taip pat gali būti įrašytas į šį sąrašą, nes Ubisoft ir Ace Books sumąstė išleisti knygą „Assassin‘s Creed Renaissance“.
 
Gods & Heroes atgimsta po Heatwave vėliava
Žaidimai
Penktadienis, 26 Vasaris 2010 06:40

Perpetual Entertainment buvo pirmieji žaidimų kūrėjai stipriai gavę per žandą nuo Didžiosios Recesijos 2007-aisiais. Keletas mėnesių po Star Trek Online teisių atsisakymo (jas perėmė Cryptic Studios), Perpetual paskelbė neribotam laikui sustabdanti mitologinio, MMORPG žanro žaidimo, Gods & Heroes, kūrimą. Tai buvo gana keistas žingsnis, atsižvelgiant į tai, kad žaidimas jau buvo įžengęs į uždaro testavimo fazę.

 
Pirmas BioShock 2 papildymas jau kovą
Žaidimai
Ketvirtadienis, 25 Vasaris 2010 06:41
BioShock 2 žaidime, išėjusiame vasario 9 dieną, žaidėjai grįžta į povandeninį Rapture miestą praėjus keletui metų po įvykių pirmoje žaidimo dalyje. Tačiau šį kartą jau grįžtama kaip Big Daddy. Greitai žaidėjai galės atnaujinti savo keliones į šį paslaptingą miestą, nes žaidimų kūrėjai/leidėjai 2K Games šiandien paskelbė, kad pirmasis žaidimo turinio atnaujinimų paketas pasirodys jau kovo mėnesį.
 
Greed Corp startuoja kitą savaitę
Žaidimai
Trečiadienis, 24 Vasaris 2010 08:01
Sakoma, kad godumas (ang. greed) yra negerai. Įvertinti, ar tai teisinga žaidėjai galės jau kitą savaitę, kai Amsterdame įsikūrė žaidimų kūrėjai W!Games pristatys savo nuotaikingą, ėjimais paremtą strateginį žaidimą Greed Corp. Beje, žaidimą kūrėjai planuoja leisti parsisiųsti internetu. Mokamai, žinoma...
 
2K Games kuria Civilization V
Žaidimai
Antradienis, 23 Vasaris 2010 07:14
Tie, kurie buvo labai susirūpinę, kad Sid Meier ir Firaxis Games žaidimų kūrėjų planas perkelti ėjimais paremtą strateginį žaidimą Civilization į Facebook socialinį tinklalapį, tai lygu žaidimo pabaigai, gali nurimti. 2K Games leidėjai šiandien pranešė, kad su partneriais jau ruošia Civilization V, kuris PC žaidėjus turėtų pasiekti ateinantį rudenį.
 
Disney ruošia Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned
Žaidimai
Sekmadienis, 21 Vasaris 2010 14:17
Pirates of the Caribbean: Armada of the DamnedPirates of the Caribbean: Armada of the DamnedVakar DICE Summit renginyje Disney Interactive Media Group leidėjų prezidentas Stephen Wadsworth trumpai aptarė kompanijos planus.
 
Red Eagle pasitelkia Obsidian, kuriant The Wheel of Time
Žaidimai
Trečiadienis, 17 Vasaris 2010 15:09
2008-ųjų lapkritį Red Eagle Entertainment žaidimų kūrėjai įsigyjo teisę kurti žaidimus, paremtus Robert Jordan romanu The Wheel of Time. Tuo metu nemažai liudininkų svarstė, ar studija apkarpys romaną, ar atvaizduos jį visą. Nuo tada Red Eagle kiek pasistūmėjo į priekį – pasirašė leidybinę sutartį su Electronic Arts ir Holivudo scenaristu Chris Morgan.
 
Lego Star Wars III planuoja Klonų karą šį rudenį
Žaidimai
Penktadienis, 12 Vasaris 2010 13:50
Traveller‘s Tales žaidimų kūrėjai nejaučia jokio diskomforto, sujungdami plačiai pripažintas pop ikonas su Lego konstruktoriaus kaladėlėmis. Paskutiniai to pavyzdžiai yra Lego Indiana Jones ir Lego Batman. Šiandien LucasArts leidėjai ir Warner Bros. kompanijai priklausanti Traveller‘s Tales studija paskelbė grįžtantys į kosmosą, kur pratęs Žvaigždžių Karų žaidimų seriją, būsimojo Lego Star Wars III: The Clone Wars pagalba.
 
The Sims švenčia serijos dešimtmetį
Žaidimai
Antradienis, 09 Vasaris 2010 11:49
Jau praėjo 10 metų po to, kai originalusis gyvenimo simuliatorius The Sims atkeliavo į PC. Nuo tada žaidimas sulaukė visos serijos papildymų ir tęsinių, kurie buvo teigiamai priimti kritikų ir atnešė finansinę naudą. Ta proga žaidimų kūrėjai/leidėjai Electronic Arts pateikė trumpą statistiką, kaip žaidimui sekėsi per visus 10 metų.
 
Paaiškėjo Metro 2033 išleidimo data
Žaidimai
Antradienis, 02 Vasaris 2010 10:33
Praėjus trims metams po to, kai THQ žaidimų leidėjai pasauliui pristatė S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, tie patys leidėjai ruošiasi išleisti dar vieną postapokaliptinį veiksmo/vaidmenų hibridą, kurio veiksmas vyksta buvusioje Sovietų Sąjungoje. Šiandien kompanija oficialiai paskelbė, kad Metro 2033 Š. Ameriką pasieks jau kovo 16 dieną, o europiečiai žaidimu galės mėgautis kovo 18-ąją.
 
Tyrimas: Kompiuteriniai žaidimai naudingi žmogui
Žaidimai
Pirmadienis, 01 Vasaris 2010 17:04
JAV vyriausybė jau pora dešimtmečių naudoja kompiuterinius žaidimus kaip dalį pavaldinių treniruočių programos. Tačiau naujausi tyrimų rezultatai teigia, kad interaktyvios pramogos praverčia netik lėktuvų pilotams, susipažinti su lėktuvų kabinos valdymu. JAV Gynybos Departamentas smarkiai propaguoja JAV Karinio jūrų laivyno tyrimo rezultatus, teigiančius, kad žaidžiant žaidimus, galima patobulinti suaugusiųjų problemų sprendimo ir informacijos apdorojimo įgūdžius.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed