Žaidimai
Šiemet sulauksim Dead Rising 2
Žaidimai
Pirmadienis, 01 Vasaris 2010 16:58
Prieš tai, kai kokia nors tradicinė apokalipsė iš žemės masiškai kelia zombius ėsti gyvų žmonių, paprastai nebūna jokių įspėjimų. Tačiau Capcom žaidimų leidėjai jau trimituoja pavojaus trimitais, skelbdami būsimą civilizacijos pabaigą. Šiandien kompanija oficialiai paskelbė, kad šiemet sulauksime naujo siaubo/veiksmo/nuotykių žaidimo Dead Rising 2.
 
Front Mission Evolved jau šį pavasarį
Žaidimai
Penktadienis, 29 Sausis 2010 01:37
Ilgai gyvuojanti Square Enix leidėjų Front Mission žaidimų serija yra gerai žinoma nuo 1995 metų, kai pirmą kartą išmėgino ėjimais paremtos strategijos žanrą. Deja, leidėjai nusprendė keisti serijos koncepciją. Kompanija įpareigojo Double Helix Games kūrėjų studiją konvertuoti ėjimų strategiją į trečiojo asmens šaudyklę, pavadinimu Front Mission Evolved. Šiandien Square Enix prasitarė, kad Double Helix Games pastangas galėsime įvertinti jau šį pavasarį.
 
Desktop Tower Defense
Žaidimai
Ketvirtadienis, 28 Sausis 2010 11:35
Desktop Tower Defense yra labai linksmas, užvedantis, pavergęs ne vieną šimtą tūkstančių žmonių žaidimukas. Jis yra flash tipo puzlės / strategų mišinio žaidimas, žaidžiamas tiesiog interneto naršyklėje.
 
Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
Žaidimai
Trečiadienis, 27 Sausis 2010 18:36
Nauja populiari interneto svetainė, kurioje mergaitės kuria virtualius personažus ir įsivaikina vaikus kaip aksesuarą, sukėlė ant kojų tėvus, rašo Dailymail.co.uk.

Kontroversiškas žaidimas „My Minx“, skirtas jaunoms mergaitėms, siūlo veikėjams nupirkti paprastų ar skubių kontraceptinių tablečių. Žaidėjai taip pat perka seksualius apatinius ir „trofėjinius įvaikius“, kurie pavadinti pagal garsenybių įvaikintų vaikų vardus.
 
Daugiau nebebus Burnout Paradise papildymų
Žaidimai
Pirmadienis, 25 Sausis 2010 11:32
2008 metais Criterion Games žaidimų kūrėjai ir Electronic Arts leidėjai pasauliui pristatė naują Burnout lenktynių žaidimų serijos produktą, Burnout Paradise, kur tradicinės Burnout bulių kautynės susijungė su gatvės lenktynėmis. Po žaidimo starto kūrėjai plušo išleisdami visą eilę kokybiškų atnaujinimų – nuo naujų žaidimo modelių ir iššūkių, iki naujų automobilių, taip pat pristatė serijai motociklus ir „dienos – nakties“ ciklą. Geriausia, ko gero, yra tai, kad visi šie papildymai, išleisti per metus, buvo visiškai nemokami.
 
Spider-Man 4 vėlavimas gali pakenkti Warcraft filmui
Žaidimai
Pirmadienis, 11 Sausis 2010 11:50
Pasak Hollywood Reporter žinių tarnybos, kino filmo Spider-Man 4 kūryba stringa dėl Sony Pictures vadovų ir filmo režisieriaus Sam Raimi nesutarimų dėl filmo scenarijaus. Filmui priskirti specialiųjų efektų kūrėjai dabar turi ieškotis darbo kitur, nes filmo darbai sustojo bent keliems mėnesiams.
 
Kaliniams duris į laisvę atvers žaidimas
Žaidimai
Penktadienis, 08 Sausis 2010 13:51
Kalėjimų departamentas skelbia konkursą sukurti žaidimą kaliniams, kurį nuteistieji žais prieš išeidami į laisvę. Žaidime „Mano kelias 2“ bus imituojamos gyvenimiškos situacijos, o nuo nuteistojo sprendimų priklausys, ar jis žaidime liks laisvėje, ar grįš į kalėjimą.
 
Sudarytas populiariausių piratinių žaidimų sąrašas
Žaidimai
Pirmadienis, 04 Sausis 2010 18:27
Pačiu populiariausiu nelegaliai iš interneto parsisiunčiamu 2009-ųjų kompiuteriniu žaidimu tapo šaudyklė „Call of Duty: Modern Warfare 2“, pranešė „Torrent Freak“.
 
Battlefield Heroes jau žaidžia 3 milijonai
Žaidimai
Penktadienis, 01 Sausis 2010 17:05
Prireikė tik vieno mėnesio, kad atsirastų pirmas milijonas registruotų Battlefield Heroes šaudyklės žaidėjų. Po dviejų mėnesių Electronic Arts leidėjai paskelbė, kad šia nemokama internetine šaudykle mėgaujasi jau du milijonai žaidėjų. Šiandien, po trijų mėnesių nuo oficialaus žaidimo starto, EA patvirtino, kad Battlefield Heroes žaidėjų bazė perkopė trijų milijonų ribą.
 
Transformers: War for Cybertron jau 2010-aisias
Žaidimai
Trečiadienis, 30 Gruodis 2009 20:48
2009 metų Electronic Entertainment Expo parodos spaudos konferencijoje žaidimų kūrėjai/leidėjai Activision Blizzard paskelbė, kad 2010 metais pasirodys naujos keleto žaidimų serijų dalys. Kai tuo metu daugiausia dėmesio sulaukė James Bond, Spider-Man ir Tony Hawk vardo žaidimai, kompanija prisipažino, kad vienas iš būsimų naujienų – naujas Transformers serijos žaidimas.
 
Capcom planai metų pradžiai
Žaidimai
Antradienis, 29 Gruodis 2009 15:28
Capcom leidėjai buvo vieni pirmųjų, kurie suprato, kad savo geriausius projektus išleidus per pirmąjį metų ketvirtį, pelnas būna daug didesnis. Nuo 2005 metų leidėjai pirmuosius tris metų mėnesius pasirinkdavo tokiems hitams, kaip Resident Evil 4, Lost Planet: Extreme Condition, Devil May Cry 4, Street Fighter IV ir Resident Evil 5.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed