Žaidimai
Ghost Recon Future Soldier projekto paslaptis
Žaidimai
Pirmadienis, 28 Gruodis 2009 13:42
Nuo balandžio mėnesio, kai žaidimų leidėjai/kūrėjai Ubisoft oficialiai pranešė apie kuriamą Ghost Recon 4, projektas pasislėpė po tylos skraiste. Nuo tada apie šią, Tom Clancy serijos įkvėptą taktinę pirmojo asmens šaudyklę, jokios smulkesnė informacijos nebuvo teikiama. Išskyrus tai, kad žaidimas turėtų būti išleistas 2010 metų kovą.
 
„Medal of Honor“ sugrįžta (video)
Žaidimai
Trečiadienis, 23 Gruodis 2009 23:33
„Call of Duty“ pirmtakas atseka paskui šią seriją į modernius laikus. „Medal of Honor“ veiksmas vyksta Afganistane, o ne bevardžiuose „artimuose rytuose“ kaip pirmajame „Modern Warfare“. Žaidėjams teks valdyti karį specialiųjų pajėgų būryje „Tier 1 Operators“. Tai nėra formali organizacija, o labiau karinis terminas, apibūdinantis kiečiausius vyrukus. Ši komanda naudoja panašią taktiką kaip JAV „Delta“ padalinys, ieškantis Bin Ladeno: siekdami kuo mažiau išsiskirti iš aplinkinių, kariai užsiauginę barzdas ir apsirengę Afganistano kariuomenės drabužiais.
 
Naujasis S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Žaidimai
Šeštadienis, 19 Gruodis 2009 17:41
2007 metais GSC Game World žaidimų kūrėjai pasauliui pristatė fantastinę pirmojo veiksmo šaudyklę S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, kuri sulaukė gausių kritikų aplodismentų už nepaprastai įtraukiančią atmosferą, kur žaidėjai įsikūnija į atmintį praradusį bastūną, ieškantį neįprastų artefaktų, likusių po 1986 metais įvykusio Černobylio reaktoriaus sprogimo. 2008 metais Kijeve įsikūrusi GSC Game World kūrėjų studija išleido S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, kuris pasakojo apie įvykius prieš pirmąją žaidimo dalį. Deja, Clear Sky nesulaukė tokio kritikų pripažinimo, kaip originalas.
 
Kalifornijos gyventojas „World of Warcraft“ kūrėjus padavė į teismą už „per lėtą žaidimą“
Žaidimai
Trečiadienis, 16 Gruodis 2009 19:19
Kalifornijos (JAV) gyventojas Erikas Estavillo lapkričio 27 dieną iškėlė civilinį ieškinį populiaraus žaidimo „World of Warcraft“ kūrėjams. Jis kompaniją „Blizzard“ kaltina tuo, jog žaidimas „užpildytas įvairiais nelegalumais, tokiais kaip lėtas veiksmo tempas, personažai per ilgai užtrunka darydami tai, ko nori žaidėjas“. Tačiau tai tik pradžia.
 
Žaidimas leidžia išlieti susikaupusį pyktį ant bankininkų
Žaidimai
Antradienis, 15 Gruodis 2009 15:32
Arkados tipo žaidimas leidžia žmonėms išlieti susikaupusį pykti ant bankininkų, daužant jiems per galvas mediniu plaktuku, praneša News.bbc.co.uk.
 
Mass Effect 2 balso aktorių komanda
Žaidimai
Antradienis, 15 Gruodis 2009 15:28
BioWare žaidimų kūrėjai savo veiksmo/vaidmenų žaidimui Mass Effect 2 sugebėjo išsaugoti porą garsių balso aktorių iš pirmosios dalies. Tai Lance Henriksen ir Keith David, savo balsą paskolinęs ir šaudyklei Modern Warfare 2. Mass Effect 2 jis ir vėl įgarsins Admirolą David‘ą Anderson‘ą. O jaunasis Seth Green vėl įsikūnys į kosminio laivo „Normandy“ pilotą Joker.
 
Geriausiu 2009 metų kompiuteriniu žaidimu išrinktas „Uncharted 2“
Žaidimai
Pirmadienis, 14 Gruodis 2009 18:01
Veiksmo ir nuotykių žaidimas „Uncharted 2: Among Thieves“ šiemet pripažintas geriausiu.

Toks titulas šiam žaidimui atiteko per šeštadienį Los Andžele vykusią „Spike Video Game Awards“ apdovanojimų ceremoniją, praneša „Associated Press“.
 
Dead Space 2 atkeliaus į PC
Žaidimai
Penktadienis, 11 Gruodis 2009 16:12
Dvi savaitės po to, kai 2008 metais fantastinė šaudyklė Dead Space sulaukė palankių kritikų įvertinimų, Visceral Games kūrėjai jau prabilo apie žaidimo tęsinį. Tuo metu kompanijos atstovai sakė, kad tęsinio likimas priklausys nuo originalaus žaidimo pardavimų skaičiaus. Vėliau, jau rugsėjį, EA leidėjai konkrečiai prabilo, kad Dead Space tęsinio kūryba prasidės kelių mėnesių bėgyje.
 
Aliens vs. Predator uždraustas Australijoje
Žaidimai
Antradienis, 08 Gruodis 2009 12:54
8-ojo dešimtmečio veiksmo filme „Predator“ (liet. Grobuonis), austrų kietuolis, dabartinis Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Švarcnegeris pasakė: „Jei jis kraujuoja, galime jį užmušti.“ Atrodo, kad Australijos Žaidimų Klasifikavimo Komisija nusprendė, kad būsimajame, naujai atgimsiančiame Sega leidėjų ir Rebellion kūrėjų projekte, Aliens vs. Predator, kraujo gerokai per daug, todėl uždraudė žaidimą visoje šalyje.
 
Daktaras Hausas ateina „gydyti“ žaidėjų
Žaidimai
Pirmadienis, 07 Gruodis 2009 19:18
Legacy Interactive leidėjai garsėja savo galvosūkių/nuotykių žaidimais, paremtais televizijos šou hitais. Iki šiol Legacy Interactive rinkai pristatė kompiuterines Murder She Wrote, C.S.I.: NY ir Law & Order: Criminal Intent adaptacijas. Kitų metų pradžioje leidėjai žada paleisti naują galvosūkių žanro žaidimą, paremtą kritikų liaupsinamo Fox kanalo projekto, medicininės dramos House, M. D. (liet. Daktaras Hausas).
 
Just Cause 2 startuos kovą
Žaidimai
Pirmadienis, 30 Lapkritis 2009 01:44
Paprastai, kurdami žaidimo tęsinį, kūrėjai stengiasi pranokti originalą, kas pakankamai dažnai išeina į gerą, o dar dažniau, nusivažiuoja į blogą. Avalanche Studios žaidimų kūrėjai taip stengiasi pranokti savo originalų Just Cause veiksmo/nuotykių žaidimą, kad net nusprendė leisti laisvuoju kritimu krentantiems žaidėjams žaidime, pakeliui žemyn, „pasigauti“ malūnsparnį...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed