Žaidimai
Battlefield Heroes papildymas - Heroes of the Fall
Žaidimai
Trečiadienis, 30 Rugsėjis 2009 13:08
Nuo tada, kai EA DICE „pagimdė“ PC orientuotą nemokamą internetinę šaudyklę Battlefield Heroes, žaidimas sulaukė daugybės susidomėjusių. Startavęs birželio 25 dieną, Battlefield Heroes jau po mėnesio turėjo milijoną registruotų žaidėjų!
 
Ninja Blade atkeliauja į PC
Žaidimai
Antradienis, 29 Rugsėjis 2009 08:45

Ninja Gaiden IINinja Gaiden IINinja Gaiden II – ne vienintelis Xbox 360 konsolės žaidimas, atkeliaujantis į kitą sistemą. Kai Tecmo kūrėjų veiksmo žaidimas kitą savaitę bus pristatytas PlayStation 3 konsolei Ninja Gaiden Sigma 2 vardu, šiandien ND Games leidėjai ir From Software kūrėjai paskelbė, kad kitą mėnesį startuos Ninja Blade PC versija.

 
Left 4 Dead 2 uždraustas Australijoje
Žaidimai
Antradienis, 22 Rugsėjis 2009 09:03
Valve Software kūrėjų ir EA leidėjų planai lapkritį pristatyti Australijai savo pirmoji asmens siaubo šaudyklę Left 4 Dead 2 žlugo. Australijos Klasifikacijos Komisija, atsakinga už kompiuterinių žaidimų ir kino filmų vertinimą, auditorijų nustatymą, uždraudė Left 4 Dead 2 „išsilaipinti“ Australijos krantuose. Tai reiškia, kad Valve kūrinys šalyje yra nelegalus – jo negalima nei pardavinėti, nei nuomoti, nei kitaip platinti.
 
Artėja Dungeon Runners liepto galas
Žaidimai
Pirmadienis, 21 Rugsėjis 2009 12:22
Žaidimų, skirtų „atsitiktiniam žaidėjui“ rinka pernai NCsoft leidėjams nebuvo svetinga. Didžiulės pertvarkos metu 2008-aisiais NCsoft pareiškė, kad nuo šiol kompanija orientuosis tik į didelio biudžeto MMO žaidimus. Būtent dėl tokio sprendimo, kompanija atleido nemažai kūrėjų, dirbančių ties MMO žanro „kasdieniu“ žaidimu, Dungeon Runners.
 
Need for Speed: Shift garso takelių sąrašas
Žaidimai
Pirmadienis, 14 Rugsėjis 2009 13:32
Need for Speed: ShiftNeed for Speed: ShiftJau praktiškai praėjo metai po to, kai paskutinis stambesnis žaidimas papildė populiarią EA leidėjų Need for Speed lenktynių simuliatorių seriją. Mažėjant žaidimų pardavimų skaičiams, leidėjams toptelėjo mintis išskirstyti žaidimą į tris atskiras dalis, kurios stipriai skirtųsi savo stiliumi ir būtų orientuotos į skirtingas auditorijas. Pirmasis iš šios trijulės, pavadintas Need for Speed: Shift, dienos šviesą išvys jau kitą savaitę.
 
Pakito Borderlands grafinis apipavidalinimas
Žaidimai
Antradienis, 08 Rugsėjis 2009 15:00
Gearbox Software kūrėjų žaidimas Borderlands kuriamas jau ketverius metus ir žadamas išleisti jau spalio 20 dieną, paskutinius kelis mėnesius kūrėjai pluša keisdami kai kurias jau sukurtas žaidimo detales. Nors tai, tikriausiai, išeis į gerą, įdomu, ar studija spės užbaigti darbą iki nurodyto termino?
 
Naujas Age of Conan papildymas - Empire of Khitai
Žaidimai
Pirmadienis, 24 Rugpjūtis 2009 10:01
Sausio pabaigoje norvegų žaidimų kūrėjai Funcom debiutavo su vadinamuoju „didžiausiu ir įtakingiausiu“ internetinio, daugeliui žaidėjų skirto vaidmenų žaidimo Age of Conan papildymu, pavadinimu The Gangs of Tarantia. Papildymas padovanojo žaidėjams visai naują tyrinėjamą teritoriją, peržiūrėtą veikėjų tobulinimo ir įrankių kūrimo sistemą, papildė žaidimą naujais ginklais ir užduotimis, pataisė nemažai programavimo klaidų, kurios išlindo iš maišo 2008-ųjų gegužę, kai žaidimas startavo.
 
Wolfenstein ir Raven Squad
Žaidimai
Trečiadienis, 19 Rugpjūtis 2009 09:28
Kai vasara jau oficialiai artėja link pabaigos, kompiuterinių žaidimų pramonė ruošiasi rudeniniam naujų žaidimų leidimo bumui. Šią savaitę žaidėjus pasieks pora neblogų šaudyklių - Raven Squad ir ypač Wolfenstein.
 
Mini Ninjas jau rugsėjį
Žaidimai
Pirmadienis, 17 Rugpjūtis 2009 12:46
Šią savaitę britų aktorius Mark Sloan prasitarė, kad garsiosios Hitman žaidimų serijos kūrėjai IO Interactive gali ir nebegrįžti prie penktosios serijos dalies kūrimo. Viena iš to priežasčių yra ta, kad ši danų studija dabar dirba ties nauju, visai šeimai skirtu nuotykių žaidimu Mini Ninjas.
 
Betmeno kūrėjai kuria Hitman 5
Žaidimai
Penktadienis, 14 Rugpjūtis 2009 17:25
Dar 2007 metų rugsėjį žaidimų leidėjai Eidos pranešė, kad IO Interactive kuria naują Hitman žaidimų serijos dalį. Per pastaruosius metus Eidos išgyveno tam tikrą perversmą, atleisdami 25 procentus savo darbuotojų dar prieš tai, kad kompaniją nupirko stambesnė Japonijos leidybos firma, Square Enix. Nuo tada nei leidėjai, nei IO kūrėjų studiją apie žaidimą stengėsi nešnekėti.
 
Tyrimas: Ateityje daugės virtualių paslaugų žaidimų viduje
Žaidimai
Pirmadienis, 10 Rugpjūtis 2009 11:00
JAV Prekybos Departamentas praneša, kad JAV Bendrasis Vidaus Produktas nuo balandžio iki birželio krito tik 1 procentu, kai nuo sausio iki kovo kritimas siekė net 6,4 procento. Tai puiki žinia kompiuterinių žaidimų pramonei, kuri itin jautriai reaguoja į globalinę recesiją. Yra požymių, kad sumažėjusi žmonių perkamoji galia vėl kyla.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed