Žaidimai
„The Sims“ pateko į internetą dviem savaitėmis anksčiau nei turėjo
Žaidimai
Trečiadienis, 20 Gegužė 2009 08:34
Žaidimas „The Sims 3“ failų apsikeitimo tinkluose pasirodė dviem savaitėmis anksčiau nei buvo numatytas išleisti.
5 Gb žaidimą jau galima atsisiųsti iš visų didžiųjų torrent trakerių. „Electronic Arts“ atstovai kol kas nekomentuoja šios informacijos, tačiau kai kurie žaidimą atsisiuntę vartotojai patvirtina, kad tai yra „The Sims 3“ kopija su įdiegimo instrukcija.
 
Projektas „Duke Nukem Forever“ uždarytas
Žaidimai
Penktadienis, 08 Gegužė 2009 15:10
Studija „3D Realms“, „Duke Nukem Forever“ kūrėja, uždaryta.
Prekės ženklo „Duke Nukem Forever“ savininkė kompanija „Take-Two“ atsisakė toliau finansuoti projektą. „Mes nesitarėme finansuoti nežinia ko ir neaišku kaip ilgai“, – sako kompanijos atstovas.
 
Pradėtas paraiškų priėmimas „StarCraft II“ beta testavimui
Žaidimai
Studija „Blizzard Entertainment“ paskelbė apie paraiškų priėmimo pradžią dalyvavimui ilgai laukto strateginio žaidimo „StarCraft II“ beta testavime.
Beta testavimo trukmė neskelbiama. Kaip skelbiama, pirmieji testuotojai galės susipažinti su žaidimu artimiausiais mėnesiais.
 
Street Fighter IV ir Bionic Commando jau liepą
Žaidimai
Antradienis, 05 Gegužė 2009 13:22
Veiksmo trokštantys PC žaidėjai jau, turbūt, priprato prie to, kad reikia kelis mėnesius palaukti, kol žaidimų konsolėms išleisti žaidimai pritaikomi PC sistemoms. Taip pat yra ir su Capcom leidėjų Resident Evil 5, Street Fighter IV ir Bionic Commando žaidimais. Potencialūs PC žaidėjai turės truputį palaukti, nes šiandien Capcom paskelbė konkretesnes šios trijulės išleidimo datas. Nei vienas iš jų PC žaidėjų nepasieks anksčiau nei po poros mėnesių.
 
Nauja F1 ruošias lenktynėms
Žaidimai
Ketvirtadienis, 30 Balandis 2009 11:46
Nuo to laiko, kai praeitais metais Codemasters leidėjai atleido Sony nuo oficialios Formulės 1 licencijos, visai nebuvo girdėti, kokie žaidimai galimai pasinaudos licencijos keliamais privalumais.
 
Žaidimo „Lost Planet 2“ demo versija pasirodys pasirodys „E3“ parodos metu
Žaidimai
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 15:06
Šaudyklės „Lost Planet 2“ demo versija pasirodys Los Andžele vyksiančios „E3 2009“ parodos metu arba iškarto po jos, skelbia kompanija „Capcom“. Kitaip tariant, tai įvyks liepos 2-4 dienomis.
Žaidimas kuriamas „PlayStation 3“, „Xbox 360“ platformoms ir staliniams kompiuteriams.
 
Prototype kūrėjai dirba su Žmogumi Voru
Žaidimai
Antradienis, 28 Balandis 2009 09:21
Nors Radical Entertainment žaidimų kūrėjai ruošiasi birželio 9 dieną į pasaulį išleisti atviro pasaulio veiksmo žaidimą Prototype, be jokios abejonės jie galvoja ir apie kitus savo projektus. Be galimo Prototype tęsinio, internetinis naujienų portalas Variety teigia, kad žaidimų leidėjai Activision savo globojamai Radical studijai liepė pradėti dirbti ties naujų Žmogaus Voro serijos žaidimu.
 
Nesėkmingas Demigod startas
Žaidimai
Sekmadienis, 19 Balandis 2009 11:52
Teoriškai, sukurti žaidimą, puikiai veikiantį nuo pat pirmos dienos, gali pasirodyti nesunku. Praktiškai, tai užduotis, sužlugdžiusi daugybę žaidimų kūrėjų studijų. Paskutinis žaidimas, kuris tik išleidus susidūrė su rimtomis problemomis, yra Stardock leidėjų ir Gas Powered Games kūrėjų fantastinė realaus laiko strategija Demigod.
 
„Final Fantasy XIII“ pasirodys šių metų žiemą
Žaidimai
Šeštadienis, 18 Balandis 2009 10:21
Žaidimas „Final Fantasy XIII“ bus išleistas 2009 metų žiemą Japonijoje, skelbia „Eurogamer“. Greičiausiai žaidimą bus galima įsigyti artėjant Kalėdoms, gruodžio pabaigoje.
 
Demigod – jau prekyboj!
Žaidimai
Penktadienis, 17 Balandis 2009 14:57
Ar žinote, kaip atrodo Titanų kovos? Ne, tai ne supersunkiasvorių boksininkų susirėmimai. Tai tikrų Titanų, milžinų iš plieno ir ugnies karai. Jei jų nematėte, vaidmenų/realaus laiko strategijos hibridas Demigod padės jums tai išvysti.
 
Parduota daugiau kaip milijonas „Grand Theft Auto IV: The Lost & Damned“ egzempliorių
Žaidimai
Antradienis, 14 Balandis 2009 21:08
„Grand Theft Auto IV: The Lost & Damned“ (link: www.rockstargames.com/thelostanddamned) pardavimai per „Xbox Live“ sumušė visus rekordus, pranešė „Microsoft“ kompanijos atstovai.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed