Žaidimai
Gandai: naujos kartos „PlayStation Portable“ konsolė bus pristatyta „E3 2009“ parodoje
Žaidimai
Trečiadienis, 08 Balandis 2009 20:07
Pagal Didžiosios Britanijos portalo „Pocket Gamer“ duomenis, gautais iš neįvardinto šaltinio (neva dalyvaujančio konsolės kūrime), portatyvinė naujos kartos žaidimų konsolė „PlayStation Portable“ prekyboje pasirodys šių metų gruodžio mėnesį.
 
Šaudyklė „Red Faction: Guerrilla“ pasirodys birželio 9 dieną
Žaidimai
Penktadienis, 03 Balandis 2009 17:16
Amerikiečių leidykla „THQ“ paskelbė, kad birželio 9 dieną studija „Volition“ žaidimą „Red Faction“ papildys dar viena dalimi. Būtent šią dieną įvyks žaidimo „Red Faction: Guerrilla“ premjera „PlayStation 3“ ir „Xbox 360“ konsolėms, o taip pat staliniams kompiuteriams.
 
„Krūtingas“ Heavy Metal pasaulis grįžta
Žaidimai
Šeštadienis, 28 kovas 2009 11:58
Iliustruotas fantastikos žurnalas Heavy Metal grįžta į kompiuterinių žaidimų pasaulį. Du ankstesni bandymai (Heavy Metal: F.A.K.K. 2 ir Heavy Metal: Geomatrix)publikai pristatyti žaidimus, kuriamus pagal brutalų ir dažnai seksualų šio mėnesinio žurnalo pasaulį, sulaukė aršios kritikos. Tačiau neseniai susikūrusi Titmouse Games žaidimų studija tikisi įtikinti, kad trečias kartas tikrai nemeluoja.
Šiandien Titmouse Games paskelbė sudarę sutartį su Heavy Metal žurnalo leidėju (ir Teenage Mutant Ninja Turtles kūrėju) Kevin Eastman. Titmouse Games patikėta kurti žaidimus, paremtus šiuo ilgai gyvuojančiu žurnalu. Pirmoji žaidėjus pasieks kompiuterinė Fistful of Blood adaptacija. Tai rašytojo Eastman istorija, kurią iliustravo Simon Bisley.
 
„Bionic Commando“ pasirodys gegužės 19 dieną
Žaidimai
Penktadienis, 27 kovas 2009 16:20
Puiki naujiena visiems „Bionic Commando“ gerbėjams. Tapo žinoma, kad žaidimas prekyboje pasirodys gegužės 19 dieną. Europoje žaidimą galima bus įsigyti gegužės 22 dieną. Jis bus skirtas „Xbox 360“ ir „PlayStation3“ konsolėms. Versiją, skirta staliniams kompiuteriams pasirodys kiek vėliau.
 
„Ubisoft“ anonsavo naują realaus laiko strategiją
Žaidimai
Ketvirtadienis, 26 kovas 2009 12:57
Kompanija „Ubisoft“ anonsavo žaidimą „R.U.S.E“, realaus laiko strategiją apie Antrąjį pasaulinį karą.
Žaidimą kuria „Eugen Systems“ studija. „R.U.S.E“ turi būti išleistas ne vėliau kaip iki 2010 metų balandžio 1 dienos.
2005 metais „Eugen Systems“ išleido staliniams kompiuteriams skirtą neblogą strategiją „Act of War: Direct Action“. Bet dabar uždavinys atrodo žymiai rimčiau, nes „R.U.S.E“ bus skirtas ne tik staliniams kompiuteriams, bet ir „PlayStation3“ ir „Xbox“ konsolėms. Ar pavyks kūrėjams „nugalėti“ konsoles ir pateikti kokybišką žaidimą mes sužinosime tik po jo išleidimo.
 
Anonsuotas žaidimas „Max Payne 3“
Žaidimai
Antradienis, 24 kovas 2009 12:07
„Rockstar Games“ oficialiai anonsavo trečiąją „Max Payne“ dalį. Kaip skelbiama, naujas žaidimas kuriamas „PlayStation 3“, „Xbox 360“ ir staliniams kompiuteriams. Žaidimas rinkoje pasirodys 2009 metų pabaigoje. Už projekto kūrimą atsakys studija „Rockstar Vancouver“, kuri kūrė žaidimą „Bully“.
Pagrindiniu žaidimo herojumi, kaip ir iki šiol, bus detektyvas iš Niujorko vardu Maksas Peinas. Vienas iš „Rockstars Games“ įkūrėjų Semas Hauseris sako, kad „Max Payne 3“ veiksmas vyks po antros žaidimo dalies įvykių. Kūrėjai taip pat pridūrė, kad naujo žaidimo siužetas rutuliosis ne Niujorke.
 
Atidėtas "Alpha Protocol" išleidimas
Žaidimai
Šeštadienis, 21 kovas 2009 16:20

Vasaris turėjo būti tas mėnuo, kai dienos šviesą išvystų Sega leidėjų ir Obsidian Entertainment kūrėjų veiksmo/vaidmenų žaidimas Alpha Protocol. Tačiau vietoj pranešimo, kad žaidimas jau prekyboje, Sega pranešė, kad kaip ir kitas Sega projektas Aliens, Alpha Protocol leidimas atidedamas neribotam laikui. Tačiau šiandiena – pokyčių diena. Šiandien Sega atnaujino šio šnipų tematikos veiksmo žaidimo išleidimo datą. Visame pasaulyje jis turėtų pasirodyti vienu metu – spalį. Be šios naujienos, Sega pasiūlė daugybę naujų žaidimo nuotraukų, vaizduojančių pagrindinį veikėją Michael Thorton įvairiose žaidimo scenose.

 

 
„SXSW 2009“ festivalyje pristatytas muzikos ir žaidimų socialinis tinklas „Loudcrowd“
Žaidimai
Ketvirtadienis, 19 kovas 2009 11:00

Muzikos, kino ir interaktyvių technologijų festivalyje „South By Southwest (SXSW)“, kuris vyksta Ostino mieste (Teksaso valstija, JAV), pristatytas naujas socialinis tinklas „Loudcrowd“.
Pirmiausiai šis produktas skirtas muzikinių žaidimų gerbėjams. Jo kūrime dalyvavo programuotojai ir dizaineriai kūrę „Rock Band“ ir „Guitar Hero“ žaidimus, o vienas iš tinklo steigėjų yra Denas Oglas, studijos „Harmonix“ darbuotojas.
Vartotojams siūlomos keli analogiški „Guitar Hero“ ir „Dance Dance Revolution“ flash žaidimai. Pavyzdžiui, vienoje iš jų reikia pele pasivyti taškus, šokinėjančius ant didžėjaus pulto. Rinkdami taškus, žaidėjai gauna teisę klausytis muzikinių kūrinių, pirkti avatarus.

 
Paaiškėjo Battlestations: Pacific išleidimo data
Žaidimai
Antradienis, 17 kovas 2009 12:10
Balandį Square Enix žaidimų kūrėjai tikisi užbaigti istorinę realaus laiko strategiją Battlestations: Pacific. Eidos Interactive žaidimų leidėjai paskelbė prognozuojamas išleidimo datas. JAV krantus žaidimas pasieks anksčiausiai – jau gegužės 12 dieną. Europa ir Australija žaidimu galės džiaugtis 3 dienom vėliau – gegužės 15 dieną.
Pacific – tai 2007 metais išėjusio ir puikai sutikto Battlestations: Midway tęsinys. Battlestations: Pacific iš pradžių leis trumpai prisiminti, kas atsitiko ankstesnės dalies pabaigoje. Po lemiamo Midway mūšio žaidėjai toliau ves JAV jūrų laivyną į pergalę per Ramųjį vandenyną ir garsiuosius Guadalcanal, Iwo Jima, ir kitus mūšius.
 
Warhammer Online neteko 63 serverių
Žaidimai
Sekmadienis, 15 kovas 2009 20:17

Kare visada yra aukų. Šią savaitę Mythic Entertainment žaidimų kūrėjai pranešė šių aukų skaičių. Šiaurės Amerikoje uždaryti 43, o Europoje 20 internetinio vaidmenų žaidimo Warhammer Online serverių. Nors serverių uždarymas galėtų būti laikomas neigiamu veiksniu bendrajai Warhammer Online žaidėjų populiacijai, vyriausiasis Mythic Entertainment vadybininkas Mark Jacobs tiki, kad tai labiau natūralus žingsnis norint išlaikyti „sveiką“ žaidėjų bendruomenę. Jis taip pat pabrėžė, kad užsiregistravusių žaidėjų skaičius vis auga.

 
Nauji „Resident Evil 5“ režimai
Žaidimai
Šeštadienis, 14 kovas 2009 00:04
 
„Capcom“ kompanija anonsavo dvi naujas atsisiunčiamo turinio daugelio žaidėjų režimo versijas skirtas „Resident Evil 5“ žaidimui. Jos abi pasirodys vienoje pakuotėje „Versus“.
Pirmo režimo versija vadinsis „Slayer‘s Rule“, kurioje žaidėjai turės pašalinti Majinis (vietinius zombius).
 
 
 
 
 
 
 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed