Šaudyklė „Red Faction: Guerrilla“ pasirodys birželio 9 dieną
Žaidimai
Penktadienis, 03 Balandis 2009 17:16
Amerikiečių leidykla „THQ“ paskelbė, kad birželio 9 dieną studija „Volition“ žaidimą „Red Faction“ papildys dar viena dalimi. Būtent šią dieną įvyks žaidimo „Red Faction: Guerrilla“ premjera „PlayStation 3“ ir „Xbox 360“ konsolėms, o taip pat staliniams kompiuteriams.
Pirmoji „Red Faction“ dalis pasirodė 2001 metais. Ji gavo teigiamus spaudos atsiliepimus už revoliucinį „GEO-MOD“ variklį, kuris leisdavo griauti beveik visus objektus. Įkvėpta sėkmės, „Volition“ suskubo išleisti antrąją žaidimo dalį – „Red Faction II“, kurioje dar labiau pagilino aplinkos griovimo idėją.
Skelbiama, kad „Red Faction: Guerrilla“ taip pat bus akcentuojamas kraštovaizdžio ir kitos aplinkos deformavimas. Tačiau, skirtingai nuo prieš tai buvusių žaidimų, kurie buvo pirmojo asmens šaudyklės, „Red Faction: Guerrilla“ šaudyklė yra trečiojo asmens. Naujojo žaidimo veiksmas: beveik visas Marsas kolonizuotas, organizacija „The Earth Defence Force“ kontroliuoja didžiąją planetos dalį. Pagrindinis herojus – vienas iš pogrindininkų, kurio tikslas sunaikinti kenksmingą organizacija.
Be pagrindinių misijų žaidime numatytos papildomos, kurių galima atsisakyti. Taip pat kūrėjai žada, kad kai kurias užduotis bus galima atlikti įvairiais būdais.
Demonstracinė „Red Faction: Guerrilla“ versija skirta konsolėms pasirodys balandžio 23 dieną.

   
Parengė: radakcija
Šaltinis: shacknews.com
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed