Street Fighter IV ir Bionic Commando jau liepą
Žaidimai
Antradienis, 05 Gegužė 2009 13:22
Veiksmo trokštantys PC žaidėjai jau, turbūt, priprato prie to, kad reikia kelis mėnesius palaukti, kol žaidimų konsolėms išleisti žaidimai pritaikomi PC sistemoms. Taip pat yra ir su Capcom leidėjų Resident Evil 5, Street Fighter IV ir Bionic Commando žaidimais. Potencialūs PC žaidėjai turės truputį palaukti, nes šiandien Capcom paskelbė konkretesnes šios trijulės išleidimo datas. Nei vienas iš jų PC žaidėjų nepasieks anksčiau nei po poros mėnesių.
Street Fighter IV ir Bionic Commando pirmieji pasieks PC. Abu žaidimus planuojama išleisti jau šią liepą. Šnekant konkrečiai apie Street Fighter IV, tai PAL sistemos šalyse jis bus išleistas liepos 3 dieną. Abiejų žaidimų vaizdo rezoliucijos bus kiek didesnės nei konsolėms skirtų versijų. Street Fighter IV PC versija taip pat turės tris naujus grafinius filtrus, priartinsiančius tikrąjį žaidimą prie anksčiau pristatytų treilerių. Tuo tarpu Bionic Commando bus suderinamas su DirectX 9 ir DirectX 10 grafinėmis tvarkyklėmis.
Deja, Resident Evil 5 teks palaukti kiek ilgiau. Capcom užsiminė tik tiek, kad Resident Evil 5 pasirodys „šiais metais“. Apie tik PC skirtus patobulinimus taip pat kol kas nutylima. Leidėjai pasakė tik tiek, kad žaidimas naudos Nvidia GeForce 3D Vision technologiją.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed