„SXSW 2009“ festivalyje pristatytas muzikos ir žaidimų socialinis tinklas „Loudcrowd“
Žaidimai
Ketvirtadienis, 19 kovas 2009 11:00

Muzikos, kino ir interaktyvių technologijų festivalyje „South By Southwest (SXSW)“, kuris vyksta Ostino mieste (Teksaso valstija, JAV), pristatytas naujas socialinis tinklas „Loudcrowd“.
Pirmiausiai šis produktas skirtas muzikinių žaidimų gerbėjams. Jo kūrime dalyvavo programuotojai ir dizaineriai kūrę „Rock Band“ ir „Guitar Hero“ žaidimus, o vienas iš tinklo steigėjų yra Denas Oglas, studijos „Harmonix“ darbuotojas.
Vartotojams siūlomos keli analogiški „Guitar Hero“ ir „Dance Dance Revolution“ flash žaidimai. Pavyzdžiui, vienoje iš jų reikia pele pasivyti taškus, šokinėjančius ant didžėjaus pulto. Rinkdami taškus, žaidėjai gauna teisę klausytis muzikinių kūrinių, pirkti avatarus.

„Loudcrowd“ tinklas visiškai nemokamas ir be reklamos. Projektas planuoja uždirbti pinigus parduodamas virtualius aksesuarus ir muzikinius kūrinius, kurių galima tik klausytis, be galimybės atsisiųsti. Su „Loudcrowd“ bendradarbiauja leidykla „Beggars Group“, kurios dukterinės kompanijos yra „Matador Records“, „4AD“ ir „Rough Trade“.
Uždaro testavimo metu paaiškėjo, kad „Loudcrowd“ labiausiai įdomus merginoms nuo 16 iki 26 metų.

Parengė: Redakcija.
Šaltinis: Ap.org

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed