The Sims švenčia serijos dešimtmetį
Žaidimai
Antradienis, 09 Vasaris 2010 11:49
Jau praėjo 10 metų po to, kai originalusis gyvenimo simuliatorius The Sims atkeliavo į PC. Nuo tada žaidimas sulaukė visos serijos papildymų ir tęsinių, kurie buvo teigiamai priimti kritikų ir atnešė finansinę naudą. Ta proga žaidimų kūrėjai/leidėjai Electronic Arts pateikė trumpą statistiką, kaip žaidimui sekėsi per visus 10 metų.

Electronic Arts pasigyrė, kad per visus 10 metų jų geriausia žaidimų serija uždirbo jiems daugiau nei 2,5 milijardo dolerių, parduota 125 milijonai žaidimo kopijų. Garsiąją 100 milijonų kopijų ribą kompanijai pavyko peržengti mažiau nei prieš 2 metus.

Kol kas nėra jokio pagrindo galvoti, kad The Sims žaidimų pardavimų skaičius artimiausiu metu mažės. Praėjusį birželį startavo The Sims 3, kurio per pirmąjį mėnesį visame pasaulyje parduoti 3,7 milijonai kopijų. Iki praeito mėnesio iš viso parduota 4,5 milijonų The Sims 3 kopijų. EA pažymėjo, kad tai geriausiai jų perkamas žaidimas 2009 metais.

Kompanija taip pat neprašovė pro šalį, sukurdama The Sims 3 Exchange – internetinę parduotuvę, kurioje žaidėjai gali prekiauti savo virtualiais The Sims 3 kūriniais. Pasak EA, nuo birželio šioje parduotuvėje parduota jau 110 milijonų žaidėjų produktų.

Pirmojo turinio papildymų paketo, pavadinimu World Adventures, The Sims 3 sulaukė 2009-ųjų lapkritį. Antras papildymų paketas, High-End Loft Stuff, buvo išleistas praeitą savaitę.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed