„Ubisoft“ kuria naują priemonę kovai su piratavimu
Žaidimai
Ketvirtadienis, 30 Liepa 2009 12:05
Nurodydama piratavimą kaip vieną iš svarbiausių pelno sumažėjimo priežasčių (ypatingai tai liečia „Nintendo DS“), „Ubisoft“ generalinis direktorius Ivas Gilmo patvirtino kompanijos planus pristatyti šiais metais priemonę kovai su piratavimu personaliniuose kompiuteriuose.

„Piratavimo lygis konsolėse yra gana žemas. Tačiau personaliniams kompiuteriams skirtų žaidimų sektoriuje piratavimas labai paplitęs. Mes kuriame priemonę, kuri leistų sumažinti piratavimą pradedant nuo kitų metų, o gal būt šią technologiją panaudosime ir viename iš šių metų žaidimų“ – teigė Ivas Gilmo.

Ankščiau „Ubisoft“ savo žaidimuose, pavyzdžiui, „Far Cry 2“, naudojo „SecuROM DRM“ apsaugą. Gilmo nepatikslino ar naujoji apsauga bus kažkas iš principo naujo, ar tai bus „SecuROM DRM“ patobulinimas.

Įdomu tai, kad „Ubisoft“ strategija priešinga tai, kurią naudoja kita stambi žaidimų kūrėja „Electronic Arts“. Pastaroji neseniai išleistuose žaidimuose, pavyzdžiui, „Spore“, „Crysis Warhead“ ir kituose, išleistuose 2008 pabaigoje – 2009 metų pradžioje, vengia naudoti „SecuROM DRM“. Tikėtina, kad to priežastimi yra sėkmingas „Sims 3“ žaidimo pardavimas. Nors reikia pripažinti, kad ši serija buvo visada gerai parduodama.

Parengė: redakcija
Šaltinis: kotaku.com
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed