Wolfenstein ir Raven Squad
Žaidimai
Trečiadienis, 19 Rugpjūtis 2009 09:28
Kai vasara jau oficialiai artėja link pabaigos, kompiuterinių žaidimų pramonė ruošiasi rudeniniam naujų žaidimų leidimo bumui. Šią savaitę žaidėjus pasieks pora neblogų šaudyklių - Raven Squad ir ypač Wolfenstein.

Wolfenstein – tai 2001 metų šaudyklės Return to Castle Wolfenstein tęsinys. Naujasis žaidimas ir vėl leis įsijausti į B.J. Blazkowicz vaidmenį, kuris ir vėl siunčiamas už priešo linijos žlugdyti slaptas Hitlerio užmačias. Kad tai padarytų, žaidėjai privalės įvaldyti galingą, geidžiamą ir paslaptingą artefaktą. Kitaip keistos Hitlerio blogio armijos nenugalėsi. Žaidimą kuria Raven Software ir id Software studijos. Leidimu rūpinasi Activision. Leidėjai pabrėžia stiprų internetinį, daugeliui žaidėjų skirtą rėžimą, turintį tris modus: Team Deathmatch, Objective ir Stopwatch.

Dar viena šaudyklė jus pasieksianti dar šią savaitę - Atomic Motion studijos kūrinys Raven Squad. Tai realaus laiko strategijos ir pirmojo asmens šaudyklės hibridas. Žaidime būsite priimti į dvi specialiųjų pajėgų komandas, kurios nusileidžia parašiutais Amazonės džiunglėse, kad išgelbėtų sukilėlių pagrobtus VIP asmenis. Žaidime rasite internetinį kooperacijos modą, keturrates transporto priemones ir satelitą, padėsiantį jums planuoti taktines atakas.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed