„Panasonic“ pristatė naują televizorių koncepciją „Smart Viera“
Audio-Video
Trečiadienis, 07 kovas 2012 16:27

„Panasonic“ pristatė naują namų pramogų įrenginių koncepciją „Smart Viera“, kuri buvo pritaikyta naujausiuose, šių metų leidimo LED/LCD ir plazminiuose televizoriuose.

„Smart Viera“ koncepcija grindžiama 5 kertiniais dalykais: vaizdo kokybe, ryšiais, paprastu valdymu, dizainu ir aplinkosauga. Koncepcijos esmė – pasiūlyti žmonėms įtraukiančią vaizdo ir garso kokybę su itin paprastu valdymu. Naujos funkcijos, kurios įgalina TV veikti kartu su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, yra įžanga į daugiaekranę erą. Visas technologijas gaubia iš aukštos kokybės medžiagų sukurta apdaila, kuri yra stilinga ir draugiška aplinkai.

Vaizdo kokybė

Naujausieji „Viera“ televizoriai su „NeoPlasma“ matrica pasižymi 2500 Hz FFD („Focussed Field Drive“) technologija, giliausiais juodos spalvos lygiais ir gausiausia spalvų gradacija. Tuo tarpu naujieji „Viera“ IPS LED televizoriai efektyviai perteikia sklandų judesio vaizdą ir turi labai platų apžvalgos kampą.

Ryšių galimybės

„Smart Viera“ televizoriai turi platų ryšių ir sąsajų pasirinkimą. Debesies modelio internetinė TV platforma „Viera Connect“ sudaro galimybes lengvai pasiekti turinį internete, programėles ir naudotis įdiegta interneto naršykle. „Wi–Fi“ ir DLNA sąsajos integruoja „Smart Viera“ televizorius į namų tinklą – „Viera“ televizoriai gali kontaktuoti su kitais namų įtaisais, keistis turiniu su išmaniuoju telefonu ar planšete. Visuose naujausiuose modeliuose yra ir HMDI, USB jungtys.

Paprastas valdymas

Su naujaisiais WT50 ir VT50 serijų modeliais komplektuojamas naujas jutiklinis nuotolinio valdymo pultas. „Viera Remote App“ nuotolinio valdymo programėlė išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį paverčia TV pulteliu, iš kurio filmus ar nuotraukas perkelti į „Viera“ TV ekraną galima išmaniųjų telefonų vartotojams įprastu piršto brūkštelėjimu per ekraną. Kelių užduočių vykdymas vienu metu yra paprastas – naujuosiuose „Panasonic“ televizoriuose programa „Skype“ galima naudotis žiūrint TV transliacijas.

Dizainas

Metalo ir stiklo dizaino koncepcija – tai galantiški ir elegantiški televizoriaus bruožai, kartu – mažas svoris, plonumas. Aukščiausios rūšies medžiagos, tokios kaip šlifuotas aliuminis ar stiklas, pabrėžia aukšto lygio vaizdo charakteristikas.

Aplinkosauga

„Viera“ televizoriuose naudojamos elektros taupymo funkcijos gali padėti sumažinti išlaidas elektrai. „Viera“ IPS LED modeliai pasižymi pirmaujančiu energiniu efektyvumu, kurį patvirtina daugeliui iš šių modelių suteiktas oficialus ES „A+“ reitingas. Plazminių „Viera“ televizorių tarnavimo laikas – net 100 tūkst. valandų, o matricose nėra naudojamas švinas. Taip sumažinamas poveikis aplinkai.

Pagal „Smart Viera“ koncepciją bus gaminami ką tik pristatyti šių metų nauji LED televizoriai, tarp jų ir didžiausias „Panasonic“ LED televizorius iš WT50 serijos. „Smart Viera“ bus diegiama daugumoje „Panasonic“ plazminių televizorių.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Ausinės – kaip išsirinkti ir į ką labiausiai kreipti dėmesį (2014-12-19)

  Muzika, ko gero, yra neatskiriama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Su ja mes susiduriame visur: prekybos centruose, viešajame transporte ir kitur. Be to, ir patys mėgstame klausytis muzikos. Taigi dažnas žmogus nusprendžia įsigyti ausines tam, kad galėtų klausytis muzikos nevaržomas ir netrukdytų kitiems.

  Taigi, kaip nuspręsti, kokias ausines įsigyti? Be abejo, ausinių tipų yra pakankamai, tad priklausomai nuo to, kur muzikos klausotės, prie kokių aparatų ausines ruošiatės jungti, priklauso ir kokio tipo ausinių Jums reikia. Taip pat svarbu ir kiek pinigų ruošiatės skirti šiai prekei. Jei nesate labai išrankus, ausines galėsite įsigyti tikrai nebrangiai.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed