„Panasonic“ pristato „3D Blu-Ray Disc“ namų kino sistemas su patobulinta garso kokybę
Audio-Video
Antradienis, 06 kovas 2012 00:13

Geras garsas yra neatsiejama šiuolaikinių filmų dalis, smarkiai prisidedanti prie gebėjimo pasinerti į filmo veiksmą. „Panasonic“, pristačiusi šešias naujas „Full HD“ 3D vaizdo „Blu-ray Disc“ namų kino sistemas, kaip tik ir siekia padėti žmonėms susikurti savo namuose įtraukiantį kino filmų pasaulį.

Pažangias technologijas naudojančios naujosios SC-BTT590, SC-BTT490, SC-BTT290, SC-BTT282, SC-BTT190 ir SC-BTT182 sistemos, atkuria ypač aiškų, kino teatrui prilygstantį erdvinį garsą, kuris papildo puikų 3D vaizdą ekrane.

Puoselėdama namų elektronikos išmanumą, „Panasonic“ į šiuos modelius integravo „Viera Connect“ – debesies modelio internetinę TV platformą, taip pat daug kitų funkcijų, tokių kaip nuotolinio valdymo išmaniuoju telefonu, DLNA turinio sąsajos, belaidžio ryšio,  taip pat skaitmenines jungtis „iPod“ grotuvams, „iPhone“ telefonams.

Aiškus erdvinis garsas kaip kino teatre

Kiekviena naujoji namų kino sistema yra aprūpinta „Cinema Surround Technology“ – moderniausia „Panasonic“ technologija, kuri atkuria puikų erdvinį garsą, skambantį kaip kino teatre. Tam tikri 2012 metų serijos modeliai turi ir „3D Cinema Surround“ funkciją, kuri pagrįsta nuosava „Panasonic“ krypties suvokimo valdymo technologija, sukuriančia įspūdį, kad garsai ir efektai sklinda iš skirtingų pusių.

Trikdžius ir iškraipymus slopinantis skaitmeninis stiprintuvas, kuris naudojamas su visais modeliais, yra sukurtas remiantis jau daug metų „Panasonic“ naudojama „Mash“ triukšmo valdymo technologija ir padeda atkurti švarų garsą.

Aukščiausios klasės SC-BTT590 modelis papildomai naudoja itin pažangią garso apdorojimo technologiją. Ji, kartu su itin kokybiškais garsiakalbių komponentais, padeda perteikti išskirtinės kokybės garsą.

Naujosiose namų kino sistemose esančios skaitmeninės garso jungtys „iPod“ ir „iPhone“ sumažina iškraipymus ir leidžia klausytis mėgstamos muzikos geresne kokybe.

Išmaniosios funkcijos

2012 metų „Full HD“ 3D vaizdo „Blu-ray Disc“ namų kino sistemos pasižymi gausybe išmanių ir patogių funkcijų bei savybių.

Integruota „Panasonic“ debesies modelio internetinė TV platforma „Viera Connect“ suteikia galimybę lengvai pasiekti įvairų turinį ir paslaugas – nuo sporto ir filmų nuomos, iki žaidimų ir bendravimo. Ji taip pat turi sąsajas su „Twitter“, „Facebook“, „YouTube“ bei „Skype“.

Naujosios sistemos yra suderinamos su nuotoliniu valdymu išmaniuoju telefonu („Smartphone Remote Control“), kuris pasižymi paprastu ir labai intuityviu naudojimu. Turint išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su įdiegtomis atitinkamomis programėlėmis, galima valdyti namų kino sistemą įprastais šiems įtaisams judesiais – baksnojant ar braukiant pirštu per jutiklinį ekraną. Taip pat galima įvesti raides, skaičius, naudojant mobiliojo įtaiso ekraninę klaviatūrą, nustatyti patinkančius garso efektus ar ieškoti informacijos apie filmą.

Intreguota DLNA sąsaja įgalina pasiekti į namų tinklą įjungtame kompiuteryje ar kituose skaitmeniniuose įtaisuose esančius muzikos, vaizdo įrašus, nuotraukas. Kad nereikėtų rūpintis kabeliais ir siekiant suteikti daugiau laisvės naudotis įvairiu namų tinklo, „Viera Connect“, „BD-Live“ turiniu, į SC-BTT590, SC-BTT490, SC-BTT290 ir SC-BTT282 modelius integruoti „Wi-Fi“ belaidžio ryšio moduliai.

SC-BTT590, SC-BTT490, SC-BTT290 ir SC-BTT282 sistemos, greta vieno HDMI išėjimo, yra aprūpinti ir 2 HDMI įėjimo jungtimis žaidimų konsolei bei įvairiems priedeliams. Kadangi HDMI jungtys turi „Standby Pass Through“ funkciją, signalai iš prijungtų įtaisų gali pereiti tranzitu net ir esant išjungtai namų kino sistemai.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Ausinės – kaip išsirinkti ir į ką labiausiai kreipti dėmesį (2014-12-19)

  Muzika, ko gero, yra neatskiriama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Su ja mes susiduriame visur: prekybos centruose, viešajame transporte ir kitur. Be to, ir patys mėgstame klausytis muzikos. Taigi dažnas žmogus nusprendžia įsigyti ausines tam, kad galėtų klausytis muzikos nevaržomas ir netrukdytų kitiems.

  Taigi, kaip nuspręsti, kokias ausines įsigyti? Be abejo, ausinių tipų yra pakankamai, tad priklausomai nuo to, kur muzikos klausotės, prie kokių aparatų ausines ruošiatės jungti, priklauso ir kokio tipo ausinių Jums reikia. Taip pat svarbu ir kiek pinigų ruošiatės skirti šiai prekei. Jei nesate labai išrankus, ausines galėsite įsigyti tikrai nebrangiai.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed