2019-ųjų batų tendencijos: būkite stilingi ir pirkite internetu!
E-verslas
Antradienis, 22 Sausis 2019 12:29

Kiekvienais metai dizaineriai siūlo susipažinti su madomis ir išbandyti ne tik labai patogią, tačiau tuo pačiu ir ypač stilingą avalynę. Siūlome tik pasidžiaugti, kad šiuo metu egzistuoja tiek galimybių ir su visomis jomis galima susipažinti internete.

Štai moteriški batai internetu gali būti klasikinio stiliaus, modernūs, kiek paprastesni ir kur kas įmantresni. Tai suteikia galimybę kiekvienai moteriai rasti tai, kas jai labiausiai patinka ir džiaugtis, kad susiradus batus bus galima mėgautis jų nauda labai ilgą laiko tarpą.

Norėtume trumpai aptarti 2019-ųjų tendencijas. Galbūt jos padės jums paprasčiau apsispręsti - kokius batus pirkti, jeigu šiuo metu ieškote žieminių, pavasarinių ir bet kokių kitų batų.

Nors kiekvienais metais akcentuojama, kad žiemos metu reikia išdrįsti dėvėti kuo ryškesnę avalynę, kuri turėtų tapti visos aprangos akcentu, tačiau lietuviai vis dar labai nedrąsiai žiūri į ryškius batus. Kaip nugalėti savo baimes? Paprasčiausiai apsirengti tamsiomis spalvomis ir tokiu atveju greta komplekte susirasti ir ryškius batus. Taip, tokiu atveju jie trauks akis, tačiau prie juodos spalvos net ir ryškiausi akcentai atrodys skoningai. Galbūt taip pavyks įsidrąsinti ir vėliau juodos spalvos lauko drabužius pakeisti kiek ryškesniais. Taip pat kalbama ir apie rudenį. Dizaineriai akcentuoja ryškesnę avalynę, kuri taip pat bus dekoruota kaspinėliais bei kitais papuošimais. Kadangi šiais metais avalynei bus skiriama labai daug dėmesio – būtent ji tampa visos aprangos centru. Nuo šiol kaspinėliais dekoruotos ne palaidinės, tačiau batai. Ir tikrai ne tik moterims, tačiau ir vyrams bus siūloma dekoruotų batų. Šiltuoju metų laiku siūloma rinktis netradicinius kedus, mokasinus bei basutes, kurie dvelks šiluma. Štai labai patraukliai atrodys batai, kurie dekoruoti burbulais, kaspinėliais ir net obuoliais. Vėlgi, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai yra vaikiški batai, tačiau dizaineriai siekia, kad ir suaugusieji pasirinktų kuo drąsesnio modelio batus puikiai derančius ir prie džinsų, ir prie suknelės, kostiumėlio. Spalvoti batai rekomenduojami ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Ypač platus avalynės pasirinkimas siūlomas šiltuoju metų laiku kostiumus dažnai vilkintiems verslininkams. Tuomet ryškių spalvų batai tampa svarbiausiu akcentu, kuris labiausiai traukia akis, atrodo skoningai, galiausiai, yra patogūs.

Galiausiai reikia atminti pagrindinę taisyklę – kad madingi tie batai su kuriais jūs jaučiatės puikiai ir kurie jums suteikia kuo daugiau pasitikėjimo savimi, kurie jums puikiai tinka ir kurie dera prie viso Jūsų kuriamo stiliaus. Nors dizainerių patarimai visada naudingi, tačiau galiausiai reikia žiūrėti, kad batai tiktų Jums, o ne kad atitiktų konkrečias tendencijas, kurios yra nustatytos. Juk kiekvienas renkasi tai, kas dera prie jo asmenybės.

O kokie batai labiausiai tinka bei patinka Jums?

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed