Analitikas: „Apple“ gali tapti mobiliuoju operatoriumi
E-verslas
Trečiadienis, 02 Gegužė 2012 14:03

Analitikas Whitey Bluesteinas konferencijoje Barselonoje sakytame pranešime teigia, jog „Apple“ netolimoje ateityje gali tapti mobiliuoju operatoriumi. Anot jo, JAV technologijų milžinė jau kuria virtualų mobilųjį tinklą (MVNO), skelbia portalas 9to5Mac.com.Tai jau ne pirmas kartas, kuomet sklinda kalbos, jog „iPhone“ gamintojai planuoja teikti savo kaip mobiliojo operatoriaus paslaugas. Tačiau Bluesteinas teigia, jog tai gali įvykti jau netolimoje ateityje. Ir jis turi svarių argumentų tą pagrįsti.

Tiesa, omenyje turimas visai kitas mobiliojo ryšio operatoriaus modelis. „Apple“ netaptų tokiu operatoriumi kaip AT&T ar „Sprint“. Kompanija nesiūlytų terminuotų sutarčių – vartotojai naudotųsi visomis kasdieninėmis paslaugomis ( trumpųjų SMS žinučių siuntimas, skambinimas, internetas ) ir susimokėtų tik jomis pasinaudojus. MVNO tipo operatoriai taiko mokėjimo modelį, kuomet kuo ilgiau vartotojas naudojasi paslaugomis, tuo mažesni tampa paslaugų įkainiai.

Bluesteinas pateikia tris argumentus, dėl ko jis mano, jog „Apple“ greičiausiai taps mobiliojo ryšio operatoriumi. Pirmiausia, „Apple“ jau yra pateikusi prašymą dėl MVNO patento. Antra, neseniai vyko kova tarp „Apple“ ir „Nokia“ dėl SIM kortelių standarto. Tai leidžia suprasti, jog kompanijai svarbi mobiliųjų operatorių SIM kortelių reikšmė. Trečia, pagal naujausius duomenis, „Apple“ oficialios parduotuvės atneša 17 kartų didesnius pardavimus nei kompanijos produktų perpardavinėtojai visame pasaulyje. Taigi kompanijai labiau apsimoka pačiai vartotojams tiekti savo produktus.

Visgi tokia idėja dar nėra visiškai įtikinanti, mat vargu ar „Apple“ norėtų prarasti tokį didelį partnerį kaip AT&T. Žinoma, jau netolimoje ateityje viskas paaiškės.

Šaltinis: itouch.lt

 


Susijusios naujienos:

 • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

  Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

 • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

  Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed