„Apple“ akcijų kainos ir toliau kyla
E-verslas
Pirmadienis, 19 kovas 2012 12:47

Regis, pastarosiomis dienomis kompanijai „Apple“ sekasi vis geriau. JAV technologijų milžinė neseniai pristatė planšetinį kompiuterį „iPad“, kuris gerokai išjudino technologijų pasaulio atstovus bei kompanijos gerbėjus. Tačiau kompanija gali pasigirti ir akcijų kainomis, kurios iki šiol pasiekė dar neregėtas aukštumas.

Dar visai neseniai, vasario pabaigoje, vienos „Apple“ akcijos kaina siekė 550 JAV dolerių, o prieš pats naujojo „iPad“ išleidimą praėjusią savaitę - 520 dol. Tačiau šios savaitės viduryje vienos akcijos kaina pasiekė 600 JAV dolerių ribą. Tai iki šiol yra pati didžiausia kaina už vieną kompanijos akciją per visą jos gyvavimo istoriją.

Sunku pasakyti, kas daro didesnį įspūdį: tai, kad kompanijos vienos akcijos kaina peržengė 600 JAV dolerių ribą, ar tai, jog nepraėjo nei mėnuo nuo tada, kai pirmą kartą buvo kirsta 500 JAV dolerių, už vieną „Apple“ akciją, kaina.

Analitikai mano, jog šiais metais kaina už vieną akciją gali peržengti ir 700 dolerių ribą, o kitąmet - net 1000. Įdomiausia tai, jog jei kaina už viena „Apple“ akciją peržengs 1000 JAV dol. ribą, kompanija bus verta daugiau nei trilijono JAV dolerių. Tokios rinkos vertės nėra pasiekusi nei viena pasaulio kompanija.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

  Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

 • Moderni įmonių ir informacijos paieška (2020-03-24)

  Įmonių paieška, gali būti atliekama per įvairias informacines duomenų bazes. Įmonių duomenų bazė yra organizuota informacijos apie įmones kaupimo ir naudojimo sistema. Šiais moderniais laikais tokių duombazių pasirinkimas yra ganėtinai didelis, todėl visi, kurie nori vykdyti paiešką ir analizę ieškomos srities įmonėms, turi laisvę pasirinkti. Mūsų rekomenduojama Lietuvos įmonių informacinė duomenų bazė yra Abalt. Šioje duombazėje, gali būti atliekama išsami visų sričių įmonių ir informacijos apie jas paieška. Įmonės gali talpinti informaciją apie savo veiklos pobūdį, finansinę padėtį, reputaciją, kokybę ir t.t. Ši informacija yra atsakingai tikrinama, todėl asmuo, kuris ieškos informacijos apie jį dominančią įmonę, bus tikras, kad tai yra patikima.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed