Folijavimo galimybės verslui ir asmeniniams poreikiams
E-verslas
Antradienis, 25 Birželis 2019 16:34

Turbūt ne kartą teko atkreipti dėmesį spaudos gaminius, kurie yra dekoruoti metalizuotais užrašais, paveiksliukais, logo. Tai – folijavimas, kuris dažniausiai būna sidabrinis arba auksinis. Kodėl šis spaudos dekoravimo būdas yra toks populiarus? Kadangi estetine prasme jis pakelia vertę, atrodo solidžiau, atkreipia žmonių dėmesį. Nieko keisto, kad dėl vertės pakėlimo folijavimas pasirenkamas verslininkų, kurie nori nudžiuginti partnerius arba svarbius klientus, padovanoti jiems išskirtinio grožio dovanėlę, kuri dekoruota pagal individualius poreikius.

 

O kadangi folijavimas kainuoja nedaug – jis tampa vis dažnesne dekoravimo priemone.


 

 

Kaip atliekamas folijavimas?

Folijavimas - kaip ir išduoda pavadinimas, yra gaminio padengimas folija. Padengimas gali būti atliekamas tradiciniu būdu arba moderniu – skaitmeniniu. Skiriasi ne tik atlikimo principas, tačiau taip pat ir laiko tarpas bei gaunama technika. Tiesa, kadangi folijavimo kaina yra gana maža – bet kurį pasirinkus vistiek gausite daug naudos. Juolab, varijuoja paviršius, medžiaga, kurią planuojama folijuoti, tad pagal tai galima ieškoti ir Jums tinkamo dekoravimo būdo.

Įprastas ar skaitmeninis?

Skaitmeninis foijavimas labiausiai pasitarnauja tokiu atveju, kai reikia folijuoti logotipus, puikiai tinka trumpiems sveikinimams, moto ir panašiai. Pasitarnauja labiausiai tada, kai viršeliai yra nedideli, kai reikalingas kruopštumas. Tuo tarpu įprastinis arba kitaip tradicinis folijavimas - labiausiai tinka tokiu atveju, kai reikia atspausti kiek didesnius paviršius, pavyzdžiui, atvirukus, vizitines korteles, kai reikia pažymėti kokius nors užrašus arba logo ant knygų paviršių ir panašiai.

Ką geriausia folijuoti?

Kadangi folijavimas kainuoja gana pigiai, natūralu, kad pasirenkama taip dekoruoti ne tik mažus bei smulkmeniškus, tačiau ir labai didelius bei pasyvius užrašus, paveiksliukus. Jeigu reikalingas didesnis kvietimų kiekių folijavimas, jeigu norite dekoruoti nemažą kiekį vizitinių kortelių – nepergyvenkite, kad tai reikalaus daug laiko arba pinigų. Tikrai ne. Šiuolaikinė technika sukurta taip, kad taupytų žmogaus laiką ir padėtų greitai pasiekti norimą rezultatą.

Svarbiausia, kad folijuoti galima ir skirtingo popieriaus medžiagas, tad nesvarbu – ką reikia dekoruoti, svarbiausia, kad visos idėjos gali būti greitai ir paprastai įgyvendinamos.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed