Folijavimo galimybės verslui ir asmeniniams poreikiams
E-verslas
Antradienis, 25 Birželis 2019 16:34

Turbūt ne kartą teko atkreipti dėmesį spaudos gaminius, kurie yra dekoruoti metalizuotais užrašais, paveiksliukais, logo. Tai – folijavimas, kuris dažniausiai būna sidabrinis arba auksinis. Kodėl šis spaudos dekoravimo būdas yra toks populiarus? Kadangi estetine prasme jis pakelia vertę, atrodo solidžiau, atkreipia žmonių dėmesį. Nieko keisto, kad dėl vertės pakėlimo folijavimas pasirenkamas verslininkų, kurie nori nudžiuginti partnerius arba svarbius klientus, padovanoti jiems išskirtinio grožio dovanėlę, kuri dekoruota pagal individualius poreikius.

 

O kadangi folijavimas kainuoja nedaug – jis tampa vis dažnesne dekoravimo priemone.


 

 

Kaip atliekamas folijavimas?

Folijavimas - kaip ir išduoda pavadinimas, yra gaminio padengimas folija. Padengimas gali būti atliekamas tradiciniu būdu arba moderniu – skaitmeniniu. Skiriasi ne tik atlikimo principas, tačiau taip pat ir laiko tarpas bei gaunama technika. Tiesa, kadangi folijavimo kaina yra gana maža – bet kurį pasirinkus vistiek gausite daug naudos. Juolab, varijuoja paviršius, medžiaga, kurią planuojama folijuoti, tad pagal tai galima ieškoti ir Jums tinkamo dekoravimo būdo.

Įprastas ar skaitmeninis?

Skaitmeninis foijavimas labiausiai pasitarnauja tokiu atveju, kai reikia folijuoti logotipus, puikiai tinka trumpiems sveikinimams, moto ir panašiai. Pasitarnauja labiausiai tada, kai viršeliai yra nedideli, kai reikalingas kruopštumas. Tuo tarpu įprastinis arba kitaip tradicinis folijavimas - labiausiai tinka tokiu atveju, kai reikia atspausti kiek didesnius paviršius, pavyzdžiui, atvirukus, vizitines korteles, kai reikia pažymėti kokius nors užrašus arba logo ant knygų paviršių ir panašiai.

Ką geriausia folijuoti?

Kadangi folijavimas kainuoja gana pigiai, natūralu, kad pasirenkama taip dekoruoti ne tik mažus bei smulkmeniškus, tačiau ir labai didelius bei pasyvius užrašus, paveiksliukus. Jeigu reikalingas didesnis kvietimų kiekių folijavimas, jeigu norite dekoruoti nemažą kiekį vizitinių kortelių – nepergyvenkite, kad tai reikalaus daug laiko arba pinigų. Tikrai ne. Šiuolaikinė technika sukurta taip, kad taupytų žmogaus laiką ir padėtų greitai pasiekti norimą rezultatą.

Svarbiausia, kad folijuoti galima ir skirtingo popieriaus medžiagas, tad nesvarbu – ką reikia dekoruoti, svarbiausia, kad visos idėjos gali būti greitai ir paprastai įgyvendinamos.

 


Susijusios naujienos:

 • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

  Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

 • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

  Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed