„Google“ atstovai mokė lietuvius virtualaus verslo subtilybių
E-verslas
Penktadienis, 20 Balandis 2012 19:08

Kompanija „Google“ ketvirtadienį Lietuvoje surengė pirmąjį oficialų savo renginį Lietuvoje „Google Engage Agentūroms“. Jo metu paieškos milžinės atstovai įvairių sričių specialistus lietuvius mokė virtualaus verslo subtilybių.

Nemokamame vienos dienos seminare buvo kviečiami dalyvauti reklamos, rinkodaros, tinklalapių dizaino, optimizavimo paieškos sistemoms, media agentūrų darbuotojai. Jiems buvo pristatytos naujausios interneto tendencijos bei „Google Engage“ programa ir ja besinaudojančių kompanijų sėkmės istorijos. Pietų pertraukų metu pranešėjai dalijo patarimus ir konsultavo seminaro dalyvius virtualaus verslo klausimais.

„Renginys žymi kitokio „Google“ darbo Lietuvoje pradžią“, – seminaro atidaryme sakė Vytautas Kubilius, „Google“ verslo plėtros vadovas Lietuvai. Jis žadėjo, kad ateityje kompanija organizuos daugiau renginių Lietuvoje.

Dėmesys reklamai

Renginys žymėjo „Google Engage“ programos Lietuvoje startą, todėl daugiausia dėmesio buvo skirta reklamai internete ir jos galimybėms.

Ši programa sukurta tam, kad padėtų įvairioms agentūroms – reklamos, rinkodaros, tinklalapių dizaino ir kt. – plėsti klientų verslą internete. Joje užsiregistravusios agentūros įgyja teisę leisti savo klientams išbandyti „Google AdWords“ reklamos sistemą. Jos gauna nemokamus 300 Lt vertės kuponus, kuriuos gali panaudoti reklamai paieškos sistemoje, o vėliau, jei rezultatai klientus tenkina, gali toliau vystyti šią sritį.

Kompanija neslepia, kad jos tikslas yra pritraukti daugiau reklamos pirkėjų.

Dėl didelio aktyvių interneto vartotojų skaičiaus Lietuva tam pasirinkta pirmoji iš Baltijos šalių. „Google“ atstovų duomenimis, lietuviai kasdien šioje paieškos sistemoje atlieka per 23 mln. užklausų (palyginimui, pasauliniu mastu „Google“ per parą atliekama 5 mlrd. užklausų).

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Moderni įmonių ir informacijos paieška (2020-03-24)

  Įmonių paieška, gali būti atliekama per įvairias informacines duomenų bazes. Įmonių duomenų bazė yra organizuota informacijos apie įmones kaupimo ir naudojimo sistema. Šiais moderniais laikais tokių duombazių pasirinkimas yra ganėtinai didelis, todėl visi, kurie nori vykdyti paiešką ir analizę ieškomos srities įmonėms, turi laisvę pasirinkti. Mūsų rekomenduojama Lietuvos įmonių informacinė duomenų bazė yra Abalt. Šioje duombazėje, gali būti atliekama išsami visų sričių įmonių ir informacijos apie jas paieška. Įmonės gali talpinti informaciją apie savo veiklos pobūdį, finansinę padėtį, reputaciją, kokybę ir t.t. Ši informacija yra atsakingai tikrinama, todėl asmuo, kuris ieškos informacijos apie jį dominančią įmonę, bus tikras, kad tai yra patikima.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.

 • Rekuperatoriaus pirkimas internetu: smulkmenos, kurias būtina įvertinti (2018-11-26)

  Profesionali namų vėdinimo sistema garantuoja, kad oras namuose bus kur kas gaivesnis, kad nesikaups drėgmė, dulkės, pavyks puikiai išsimiegoti bei protiškai dirbti, galiausiai, palaikyti gaivų orą namuose. Tinkamas mikroklimatas  - laimingas gyvenimas. Subalansuotai oro apytakai namuose palaikyti geriausiai tinka vėdinimo sistema su rekuperacija.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed