„Google“ ir verslas — išnaudok visas galimybe
E-verslas
Pirmadienis, 18 Liepa 2016 15:34

Verslas jau kuris laikas persikėlęs į internetą. Pastaruoju metu virtualusis bendravimas ir bendradarbiavimas populiarus ne tik tarp draugų ar pažįstamų, bet ir tarp verslo partnerių ar tiesiog darbuotojų.

Gyvenant išmaniųjų technologijų amžiuje labai svarbus yra darbo ir darbuotojo mobilumas, jo prisitaikymas prie greitėjančių procesų. Juk darbuotojas ne visuomet turi reikiamą dokumentą būdamas ne darbo vietoje, kurį reikia persiųsti būtent dabar. Dar blogiau, kai darbuotojas net neturi galimybės prisijungti prie savo darbinio el. pašto paskyros būdamas ne prie įmonės kompiuterio, kuriame įdiegta klientinė el. pašto programa. Šiuo atveju „Google“ tiesia pagalbos ranką.

„Google“ surinko visus geriausius savo įrankius į vieną paslaugą ir pristatė „Google Apps for Business“. „Google Apps for Business“ — tai pilnai debesų technologijomis pagrįstas įrankių paketas, kuris leidžia vartotojui pasiekti bei tvarkyti savo el. paštą, dokumentus, kontaktus, dienotvarkę, kurti bei tvarkyti įmonės svetainę, stebėti jos lankomumą ir net ją reklamuoti. Tai vienas efektyviausių įvairiausių paslaugų paketų, kuriuos verta pradėti naudoti verslui tiek dėl siūlomų įrankių gausos, tiek dėl jų kainos. Svarbiausia, kad šis paslaugų paketas tinka tiek smulkiam verslui, tiek didelėms įmonėms ir korporacijoms.

Užsiregistravusios įmonės gauna prieigą beveik prie visų Google įrankių: el. pašto, kalendoriaus, dokumentų tvarkymo programų, puslapių kūrimo, puslapių lankomumo statistikos, reklamos internete įrankių. Bene geriausia šio paketo savybė yra ta, kad smulkiam verslui, visi šie įrankiai ir jų naudojimas gali būti visiškai nemokamas! Šios programėlės naudojimas paprastas ir patogus: naudojimosi metu kuriamos visų duomenų atsarginės kopijos, kurios prireikus gali būti atstatytos. Vartotojai patys nurodo asmenis, kuriems patiki savo informaciją ir su kuriais ja dalijasi. Joks kitas vartotojas be leidimo negalės pamatyti Google serveriuose saugomų duomenų, todėl programa užtikrina kokybišką informacijos naudojimą ir saugius duomenų srautus.

 


Susijusios naujienos:

 • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

  Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

 • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

  Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed