„Google“ ir verslas — išnaudok visas galimybe
E-verslas
Pirmadienis, 18 Liepa 2016 15:34

Verslas jau kuris laikas persikėlęs į internetą. Pastaruoju metu virtualusis bendravimas ir bendradarbiavimas populiarus ne tik tarp draugų ar pažįstamų, bet ir tarp verslo partnerių ar tiesiog darbuotojų.

Gyvenant išmaniųjų technologijų amžiuje labai svarbus yra darbo ir darbuotojo mobilumas, jo prisitaikymas prie greitėjančių procesų. Juk darbuotojas ne visuomet turi reikiamą dokumentą būdamas ne darbo vietoje, kurį reikia persiųsti būtent dabar. Dar blogiau, kai darbuotojas net neturi galimybės prisijungti prie savo darbinio el. pašto paskyros būdamas ne prie įmonės kompiuterio, kuriame įdiegta klientinė el. pašto programa. Šiuo atveju „Google“ tiesia pagalbos ranką.

„Google“ surinko visus geriausius savo įrankius į vieną paslaugą ir pristatė „Google Apps for Business“. „Google Apps for Business“ — tai pilnai debesų technologijomis pagrįstas įrankių paketas, kuris leidžia vartotojui pasiekti bei tvarkyti savo el. paštą, dokumentus, kontaktus, dienotvarkę, kurti bei tvarkyti įmonės svetainę, stebėti jos lankomumą ir net ją reklamuoti. Tai vienas efektyviausių įvairiausių paslaugų paketų, kuriuos verta pradėti naudoti verslui tiek dėl siūlomų įrankių gausos, tiek dėl jų kainos. Svarbiausia, kad šis paslaugų paketas tinka tiek smulkiam verslui, tiek didelėms įmonėms ir korporacijoms.

Užsiregistravusios įmonės gauna prieigą beveik prie visų Google įrankių: el. pašto, kalendoriaus, dokumentų tvarkymo programų, puslapių kūrimo, puslapių lankomumo statistikos, reklamos internete įrankių. Bene geriausia šio paketo savybė yra ta, kad smulkiam verslui, visi šie įrankiai ir jų naudojimas gali būti visiškai nemokamas! Šios programėlės naudojimas paprastas ir patogus: naudojimosi metu kuriamos visų duomenų atsarginės kopijos, kurios prireikus gali būti atstatytos. Vartotojai patys nurodo asmenis, kuriems patiki savo informaciją ir su kuriais ja dalijasi. Joks kitas vartotojas be leidimo negalės pamatyti Google serveriuose saugomų duomenų, todėl programa užtikrina kokybišką informacijos naudojimą ir saugius duomenų srautus.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed