Kas yra buhalterija?
E-verslas
Pirmadienis, 27 Birželis 2022 09:14

Norint pradėti verslą reikėtų, ne tik numatyti daug įvairių dalykų, pavyzdžiui, kokie produktai bus gaminami, kiek darbo vietų sukursite, ar bus reikalinga paskola ir kt., bet ir taip pat reikėtų pasidomėti tam tikrais dalykais, kurie tikrai pravers.

Labai dažnai žmonės nusprendžia kurti verslą, tačiau negali pateikti atsakymų į, rodos, labai paprastus klausimus. Vienas tokių skamba taip: kas yra buhalterija?

 

Taigi, vertėtų įsiminti, kad šis žodis iš tiesų turi net kelias reikšmes. Visų pirma, taip gali būti vadinamas savarankiškai veikiantis įmonių arba organizacijų padalinys, kuris yra atsakingas už buhalterinės apskaitos vedimą. Taip pat, šiuo žodžiu gali būti vadinamas ir sistemingas finansinių operacijų registravimas įmonė ar organizacijoje.

Na, o išsiaiškinus, kas yra buhalterija, reikėtų nepamiršti ir dar vieno svarbaus dalyko. Jei nusprendėte kurti verslą, turėtumėte iš anksto pasvarstyti, kas bus atsakingas už buhalterinės apskaitos vedimą. Gera žinia ta, kad šiuo atveju yra galimi ypač įvairūs pasirinkimai, tad rasite sau geriausią išeitį. Visų pirma, už apskaitos vedimą galite būti atsakingi jūs patys  (tai ypač patrauklu, jei planuojama nedidelės apimties veikla arba planuojama vykdyti individualią veiklą, kurios apskaitos vedimas yra ypač paprastas). Galimas ir kitas pasirinkimas – tiesiog įdarbinkite žmogų, kuris jūsų įmonėje bus atsakingas už apskaitos vedimą. Na, ir, žinoma, taip pat galite kreiptis  įmones, kurios teikia buhalterines paslaugas. Nepamirškite, kad kiekvienas iš šių pasirinkimų turi privalumų bei trūkumų, tad atsakingai apsvarstykite, kuris variantas yra jums naudingiausias. Štai, pavyzdžiui, jei nuspręstumėte buhalterinę apskaitą vesti patys, turėtumėte skirti šiek tiek laiko šiam tikslui, tačiau išvengtumėte papildomų išlaidų. Nepraleiskite progos apsilankyti https://verslosritys.lt/category/it-verslas/ ir sužinoti dar daugiau naudingos informacijos.

 


Susijusios naujienos:

 • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

  Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

 • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

  Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed