M. Zuckerbergas nusprendė pasilaikyti jam priklausančias „Facebook“ akcijas
E-verslas
Ketvirtadienis, 06 Rugsėjis 2012 11:47

Socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas nutarė metus neparduoti jam priklausančių kompanijos akcijų. Kaip rašo „The Wall Street Journal“, socialinio tinklo vadovybė mano, kad ši priemonė turėtų morališkai palaikyti akcininkus ir kompanijos darbuotojus.

Vadovai Marcas Andreessenas ir Donaldas Grahamas neparduos daugiau „Facebook“ akcijų, nei būtina norint sumokėti mokesčius. Taip pat socialinis tinklas ketina skirti 1,9 mlrd. dolerių vertybiniams popieriams iš savo darbuotojų išpirkti.


Be to, kompanija trumpins vertybinių popierių kai kurioms darbuotojų grupėms pardavimo terminą. Daugiau nei 230 mln. akcijų gali būti realizuota rinkoje iki spalio 29 dienos. Anksčiau buvo nustatytas pardavimo iki lapkričio 14 dienos moratoriumas. Taip siekiama sumažinti akcijų skaičių rinkoje ir išsaugoti jų vertę.

Pirminis viešas „Facebook“ akcijų pasiūlymas (IPO) biržoje įvyko šių metų gegužės 18 dieną. Vertybiniai popieriai buvo parduoti po 38 JAV dolerius už vienetą. Pirmiausia jie brango, o paskui jų vertė ėmė staigiai kristi. Jau gegužės 21 dieną akcijų vertė nukrito žemiau siūlymo kainos. Šių metų spalio 5 dieną akcijų vertė nukrito žemiau 18 JAV dolerių.

Šaltinis: 

 

 


Susijusios naujienos:

 • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

  Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

 • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

  Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed