„Microsoft“ gavo rekordines pajamas
E-verslas
Penktadienis, 20 Sausis 2012 16:11

Bendrovė „Microsoft“ pranešė antrąjį šių finansinių metų ketvirtį, kuris baigėsi gruodžio 31 dieną, gavusi rekordines 20,9 mlrd. JAV dolerių pajamas. Pasak bendrovės atstovų, tai 5 proc. daugiau, nei tuo pat laikotarpiu prieš metus.

Iš biuro programų ir paslaugų verslui gauta apie 6,3 mlrd. dolerių, arba 3 proc. daugiau, nei prieš metus. Pramoginių produktų, įskaitant žaidimų kompiuterius, pardavimai išaugo 15 proc. iki 4,2 mlrd. dolerių. Pajamos iš serveriams skirtos programinės įrangos ir paslaugų padidėjo 11 proc. ir pasiekė 4,8 mlrd. dolerių.

Įdomu, kad su „Windows“ operacinėmis sistemomis ir su atitinkamomis paslaugomis susijęs  bendrovės verslas demonstruoja neigiamus rezultatus: „Microsoft“ pajamos iš šios veiklos sumažėjo 6 proc. iki 4,7 mlrd. dolerių. „Microsoft“ atstovų teigimu, tai susiję su mažėjančia „netbook“ kompiuterių paklausa. Jų pardavimai mažėja augant planšetinių kompiuterių paklausai. Iš viso „Microsoft“ yra pardavusi daugiau nei 525 mln. „Windows 7“ licenzijų.

Grynasis „Microsoft“ pelnas per metus liko nepakitęs ir sudarė 6,6 mlrd. dolerių, sakoma bendrovės pranešime.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

  Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

 • Moderni įmonių ir informacijos paieška (2020-03-24)

  Įmonių paieška, gali būti atliekama per įvairias informacines duomenų bazes. Įmonių duomenų bazė yra organizuota informacijos apie įmones kaupimo ir naudojimo sistema. Šiais moderniais laikais tokių duombazių pasirinkimas yra ganėtinai didelis, todėl visi, kurie nori vykdyti paiešką ir analizę ieškomos srities įmonėms, turi laisvę pasirinkti. Mūsų rekomenduojama Lietuvos įmonių informacinė duomenų bazė yra Abalt. Šioje duombazėje, gali būti atliekama išsami visų sričių įmonių ir informacijos apie jas paieška. Įmonės gali talpinti informaciją apie savo veiklos pobūdį, finansinę padėtį, reputaciją, kokybę ir t.t. Ši informacija yra atsakingai tikrinama, todėl asmuo, kuris ieškos informacijos apie jį dominančią įmonę, bus tikras, kad tai yra patikima.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed