Modernios verslo valdymo sistemos – švyturys nuolat kintančioje rinkoje
E-verslas
Ketvirtadienis, 08 Gegužė 2014 08:40

Bendrovės, kurios įvertina ir priima besikeičiančias verslo valdymo tendencijas, veikia daug produktyviau ir gali reikšmingai sumažinti sąnaudas. Pagal tyrimų bendrovės „Forrester“ sukurtą modelį1, įmonės, įsidiegusios verslo valdymo sistemą (VVS) „Microsoft Dynamics AX 2012“, gali sau leisti dirbti efektyviau su mažesne komanda bei greičiau priimti reikiamus sprendimus.

 

„Forrester“ analitikai, apklausę rinkos dalyvius, sukūrė modelį, kuris vertina kokį efektą bendrovei duoda „Microsoft Dynamics“ įdiegimas. Rezultatai parodė, kad tokios įmonės gali sparčiau pasiekti reikiamą informaciją ir priimti reikiamus sprendimus.

 

„Dirbame mobiliai, rinka keičiasi itin greitai, todėl turime visą reikiamą informaciją gauti keliais paspaudimais net ir būdami ne biure. Pusvalandžiu pavėluotas sprendimas gali kainuoti įmonei stambų užsakymą. Pastebime tendenciją, kad ir Lietuvos įmonės pradeda suprasti ir įvertinti modernių verslo valdymo sistemų naudą“, – sako Marius Bulbukas, „Microsoft Dynamics“ partnerių vadovas Baltijos šalims.

 

„Microsoft Dynamics“ įsidiegusios įmonės auga sparčiau su mažesniu darbuotojų skaičiumi

Pasak jo, VVS padeda atskirti reikšmingus pokyčius bendrovės viduje, identifikuoja potencialias rinkas ar kryptis, kuriomis turėtų judėti įmonė. Tačiau dalis bendrovių šioms užduotims atlikti iki šiol vis dar bando derinti kelias sistemas, taip pat verslo valdymo sprendimams priimti naudoja dideles „Excel“ rinkmenas ar net popierines knygas.

 

„Forrester“ nustatė, kad pagal jų modelį veikianti hipotetinė bendrovė, naudojanti „Microsoft Dynamics“, per tris metus sėkmingai didino pardavimus ir plėtėsi geografiškai. Tačiau, kaip pastebi tyrimo autoriai, į darbą buvo priimta daug mažiau naujų darbuotojų buhalterijos, pirkimų, klientų aptarnavimo ir logistikos skyriuose nei tose bendrovėse, kurios bandė išsiversti su keliomis senomis VVS.

 

Mažesnės priežiūros išlaidos

„Dar vienas svarbus aspektas kalbant apie modernias VVS – mažesnės išlaidos jų aptarnavimui. Priežiūrai ir administravimui reikia skirti mažiau laiko, o šį darbą gali atlikti daug mažesnė IT specialistų komanda. Be to, turint vieną VVS, o ne kelias atskiras sistemas, įmonė gali būti tikra, kad ji veiks stabiliau, o plėtra ir naujų modulių pridėjimas vyks sparčiau ir paprasčiau“, – pastebi M. Bulbukas.

 

Praėjusią savaitę pasirodžiusi nauja „Microsoft Dynamics AX 2012 R3“ versija leidžia bendrovėms savo VVS pilnai iškelti į debesiją bei kurti papildomas programėles, pritaikytas specifiniams bendrovės poreikiams. Taip pat darbuotojai turės daugiau galimybių prisijungti prie VVS per mobiliuosius įrenginius.

 

Apie besikeičiančius verslo valdymo modelius ir jų pritaikymą skirtingose įmonėse bus išsamiai diskutuojama š.m. gegužės 8 d. renginyje „Dynamics Diena ‘14 – sprendimai Jūsų verslui“, kuris vyks konferencijų centre „Trasalis“ Trakuose. Dalyvavimas nemokamas, registruotis į renginį galima iki gegužės 7 d. čia. Daugiau informacijos apie renginį, pranešėjus ir jų temas galima rasti oficialiojoje svetainėje.

 


Susijusios naujienos:

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.

 • Rekuperatoriaus pirkimas internetu: smulkmenos, kurias būtina įvertinti (2018-11-26)

  Profesionali namų vėdinimo sistema garantuoja, kad oras namuose bus kur kas gaivesnis, kad nesikaups drėgmė, dulkės, pavyks puikiai išsimiegoti bei protiškai dirbti, galiausiai, palaikyti gaivų orą namuose. Tinkamas mikroklimatas  - laimingas gyvenimas. Subalansuotai oro apytakai namuose palaikyti geriausiai tinka vėdinimo sistema su rekuperacija.

 • sportiniai krepšiai internetu (2017-01-26)

  Kiekvienai progai esame pratę turėti atskirą rankinę ar krepšį. Kiekvieno sportuojančio žmogaus spintoje būtinai turi atsirasti vietos ir sportiniam krepšiui. Įvairūs gamintojai šiems krepšiams skiria didelį dėmesį, tačiau visus juos vienija vienas dalykas – patogumas.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed