„Nokia“ per ketvirtį prarado milijardą eurų
E-verslas
Penktadienis, 27 Sausis 2012 15:30

Per 2011 m. spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesius bendrovės „Nokia“ nuostoliai siekė 1,07 mlrd. eurų, pranešė AFP.

Skelbiama, kad per paskutinįjį praėjusių metų ketvirtį Suomijos bendrovė gavo 10 milijardų eurų pajamų, arba 21 proc. mažiau, nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį. Per visus 2011 m. „Nokia“ gavo 36,6 mlrd. eurų pajamų. Bendrovės grynasis nuostolis per metus pasiekė 1,2 mlrd. eurų.

„Nokia“ per ketvirtąjį 2011 m. ketvirtį pardavė 19,6 mln. išmaniųjų ir 93,9 mln. įprastinių mobiliųjų telefonų. Lyginant su praėjusiais metais įprastinių telefonų pardavimai sumažėjo 1 proc., o išmaniųjų - 31 proc., sakoma pranešime.

Iš bendrovės ataskaitos aiškėja, kad 2011 m. vasarį pasirašiusi sutartį su „Microsoft“ dėl mobiliosios operacinės sistemos „Windows Phone“ naudojimo „Nokia“ išmaniuosiuose telefonuose Suomijos bendrovė už tai gavo 180 mln. eurų.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.

 • Rekuperatoriaus pirkimas internetu: smulkmenos, kurias būtina įvertinti (2018-11-26)

  Profesionali namų vėdinimo sistema garantuoja, kad oras namuose bus kur kas gaivesnis, kad nesikaups drėgmė, dulkės, pavyks puikiai išsimiegoti bei protiškai dirbti, galiausiai, palaikyti gaivų orą namuose. Tinkamas mikroklimatas  - laimingas gyvenimas. Subalansuotai oro apytakai namuose palaikyti geriausiai tinka vėdinimo sistema su rekuperacija.

 • sportiniai krepšiai internetu (2017-01-26)

  Kiekvienai progai esame pratę turėti atskirą rankinę ar krepšį. Kiekvieno sportuojančio žmogaus spintoje būtinai turi atsirasti vietos ir sportiniam krepšiui. Įvairūs gamintojai šiems krepšiams skiria didelį dėmesį, tačiau visus juos vienija vienas dalykas – patogumas.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed