„Paysera“, įsitvirtinusi kaip tarptautinė mokėjimų sistema, atsisveikina su lietuvišku prekės ženklu „Mokėjimai.lt“
E-verslas
Antradienis, 07 Spalis 2014 12:54

Lietuvių plėtojama tarptautinė mokėjimų sistema „Paysera“ atsisveikina su lietuvišku prekės ženklu „Mokėjimai.lt“. Nuo šiol Lietuvoje, kaip ir kitose pasaulio šalyse, bus naudojamas tik tarptautinis prekės ženklas „Paysera“.

 

„Mokėjimai.lt“ prekės ženklą iki šiol buvo galima pastebėti Lietuvos el. prekybos vietose. Tarptautinis prekės ženklas „Paysera“ lietuviškąjį pakeis nuo 2014 m. spalio.

 

„Atsisakydami lokalaus prekės ženklo žengiame į naują bendrovės gyvavimo etapą. Lietuva mums buvo starto rinka, tapę pasaulinės mokėjimų rinkos žaidėju, turime prisitaikyti prie jos“, – sakė Kostas Noreika, „Paysera“ plėtojančios bendrovės „EVP International“ vadovas.

 

Jo teigimu, globalios mokėjimų sistemos, taip pat ir „Paysera“ tiesioginiai konkurentai – „Paypal“, „Transferwise“ – naudoja tik globalius prekės ženklus, siekdamos būti vienodai gerai atpažįstamos įvairiose šalyse. „Perėję prie tarptautinio prekės ženklo, išvengsime tokių situacijų, kai į Lietuvą atvykę „Paysera“ klientai iš JAV, Prancūzijos, Baltarusijos ar bet kurios kitos šalies, nesupras, kad kavinėje ar parduotuvėje gali atsiskaityti mobiliuoju būdu, nes prie kasos nurodytas visiškai kitas prekės ženklas“, – sakė K. Noreika.

 

Bendrovė teigia, jog prekės ženklo pavadinimo pakeitimas nesukels klientams nepatogumų, o vieno prekės ženklo naudojimas tik palengvins darbą su mokėjimų sistema.

 

Šiuo metu „Paysera“ turi 150 000 vartotojų daugiau nei iš 80 šalių. Iš „Paysera“ sąskaitos 2013 metais pervesta 1,1 mlrd. Lt (318 mln. EUR), o vien per šių metų 3 ketvirtį – 724 mln. Lt (209 mln. EUR). Per pirmuosius dvejus tarptautinės veiklos metus, kai įstaiga gavo el. pinigų licenciją, jos partneriais tapo daugiau nei 70 bankų visame pasaulyje.

 

Lietuvoje prekės ženklas „Mokėjimai.lt“ buvo naudojamas nuo 2006-ųjų. Aktyvią plėtrą į užsienio rinkas su tarptautiniu prekės ženklu „Paysera“ bendrovė pradėjo 2013-aisiais po to, kai Lietuvos bankas įmonei išdavė el. pinigų įstaigos licenciją, suteikusią teisę vykdyti veiklą, susijusią su el. pinigų leidimu ir mokėjimo paslaugų teikimu visose Europos Sąjungos šalyse.

 

Apie „Paysera“:

„Paysera“ – globali mokėjimų sistema, suteikianti galimybę savo vartotojams išvengti bankų taikomų komisinių mokesčių už tarptautinius pervedimus ir sutaupyti ženklias sumas. „Paysera“ yra Europos Sąjungoje licencijuota elektroninių mokėjimų įstaiga, pirmaujanti pasaulinėje rinkoje teikiamų paslaugų spektru: tarptautiniai pervedimai už vietinių kainą, atsiskaitymas internetu ir mobiliaisiais įrenginiais, pinigų siuntimas SMS žinute, įmokų surinkimas, QR kodais pagrįsti atsiskaitymai prekybos taškuose ir kt.

 

Daugiau apie „Paysera“: www.paysera.com.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed