„Philips“ ir „TPV“ įkūrė bendrą televizorių gamybos įmonę „TP Vision“
E-verslas
Pirmadienis, 02 Balandis 2012 18:56

Tarptautinės korporacijos „Royal Philips Electronics“ ir „TPV Technology Ltd.“ įkūrė bendrą televizorių gamybos įmonę „TP Vision“. 70 proc. naujosios bendrovės akcijų valdys „TPV“, o 30 proc. – „Philips“. „TP Vision“ kurs, gamins ir siūlys rinkai „Philips“ prekės ženklu pažymėtus televizorius.Įmonei „TP Vision“, kurios centrinė būstinė įsikurs Amsterdame, vadovaus  Maartenas de Vriesas, iki šiol ėjęs „Philips“ televizorių verslo padalinio vadovo pareigas.  Naujoji įmonės suvienys „Philips“ sukauptą patirtį kuriant televizorių dizainą ir inovacijas bei didelius „TPV“ gamybos pajėgumus ir operacinės veiklos tikslumą.

„Televizorių rinkoje „TP Vision“ bus stiprus dalyvis ir plėtos „Philips“ prekės ženklu pažymėtus produktus, – sakė „Philips“ generalinis direktorius Fransas van Houtenas. – „TP Vision“ suvienys didelę  „Philips“ prekės ženklo teikiamą vertę, inovacijas ir prekybos ryšius su gamybos pajėgumais, kuriuos turi „TPV“. Pradėję bendradarbiauti su „TPV“ galėsime skirti daugiau dėmesio stiprinant „Philips“ dominavimą sveikatos, namų vartotojams skirtų produktų ir apšvietimo sprendimų segmentuose“.

„Džiaugiamės kad televizorių gamybos versle bendradarbiaujame su „Philips“, – sakė „TPV“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Jasonas Hsuanas. – Ši partnerystė sustiprins „Philips“ prekės ženklo pozicijas televizorių rinkoje ir teiks nuolatinę vertę abiem sandorio dalyviams. Jau daug metų bendradarbiaujame su „Philips“ ir esame tikri, kad kartu galime būti svarbūs pasaulinės televizorių rinkos žaidėjai“.   

„TP Vision“ plėsis ir bus pelninga kompanija, – įsitikinęs „TP Vision“ generalinis direktorius Maartenas de Vriesas. – Mes kursime aukščiausio lygio inovacijas, kurių vartotojai tikisi iš „Philips“ ženklu pažymėtų televizorių. 2012 serijos gaminiai, kuriuos neseniai pristatėme, suteikia galimybę žmonėms pajusti ir džiaugtis skaitmeniniu turiniu, kuris perduodamas transliavimo būdu ar internetu. Mes tikime produktais, kurie susiję su žmonių pojūčiais ir yra prieinami vartotojams rinkose, kuriose vykdome veiklą“.

„TP Vision“ bus atsakinga už „Philips“ televizorių dizaino kūrimą, gamybą, platinimą ir pardavimus visame pasaulyje, išskyrus kontinentinę Kiniją, Indiją, JAV, Kanadą, Meksiką ir kai kurias Pietų Amerikos valstybes. Pagal sutartį „Philips“ televizorių verslo centrinė būstinė, inovacijų kūrimo centrai ir gamybos pastatai, taip pat  komercinės organizacijos ir beveik 3,3 tūkst. darbuotojų bus perleisti bendrovei „TP Vision“.

Pagrindinės susitarimo sąlygos ir terminai išliko tokie patys, kaip buvo skelbta 2011 m. lapkričio 1 dieną.

„Philips“ televizorių verslas nuo 2012 m. sausio 1 d. veiklą vykdė kaip savarankiškas verslas.

 

 


Susijusios naujienos:

 • Moderni įmonių ir informacijos paieška (2020-03-24)

  Įmonių paieška, gali būti atliekama per įvairias informacines duomenų bazes. Įmonių duomenų bazė yra organizuota informacijos apie įmones kaupimo ir naudojimo sistema. Šiais moderniais laikais tokių duombazių pasirinkimas yra ganėtinai didelis, todėl visi, kurie nori vykdyti paiešką ir analizę ieškomos srities įmonėms, turi laisvę pasirinkti. Mūsų rekomenduojama Lietuvos įmonių informacinė duomenų bazė yra Abalt. Šioje duombazėje, gali būti atliekama išsami visų sričių įmonių ir informacijos apie jas paieška. Įmonės gali talpinti informaciją apie savo veiklos pobūdį, finansinę padėtį, reputaciją, kokybę ir t.t. Ši informacija yra atsakingai tikrinama, todėl asmuo, kuris ieškos informacijos apie jį dominančią įmonę, bus tikras, kad tai yra patikima.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.

 • Rekuperatoriaus pirkimas internetu: smulkmenos, kurias būtina įvertinti (2018-11-26)

  Profesionali namų vėdinimo sistema garantuoja, kad oras namuose bus kur kas gaivesnis, kad nesikaups drėgmė, dulkės, pavyks puikiai išsimiegoti bei protiškai dirbti, galiausiai, palaikyti gaivų orą namuose. Tinkamas mikroklimatas  - laimingas gyvenimas. Subalansuotai oro apytakai namuose palaikyti geriausiai tinka vėdinimo sistema su rekuperacija.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed