E-verslas
„Amazon“ perka internetinę parduotuvę „Zappos“
E-verslas
Ketvirtadienis, 23 Liepa 2009 14:12
Kompanija „Amazon“ liepos 22 dieną paskelbė apie online parduotuvės „Zappos.com“ įsigijimą už 850 milijonų JAV dolerių, skelbia „AFP“. Planuojama, kad sandėris bus įvykdytas iki šių metų pabaigos.
 
„Google Chrome OS“ Erikui Šmidtui gali kainuoti „Apple“ direktorių tarybos vietą
E-verslas
Pirmadienis, 13 Liepa 2009 17:54
Vykdomasis „Google“ direktorius Erikas Šmidtas gali išeiti iš „Apple“ direktorių tarybos.

Ekspertai mano, kad to priežastimi gali tapti interesų konfliktas, kuris gali atsirasti dėl operacinės sistemos „Google Chrome OS“.
 
Ženkliai atpigo naujųjų „The Pirate Bay“ savininkų akcijos
E-verslas
Pirmadienis, 13 Liepa 2009 12:58
Kompanijos „Global Gaming Factory (GGF)“, birželio pabaigoje paskelbusios apie „The Pirate Bay“ portalo įsigijimą už 7,8 milijono JAV dolerių, akcijų kainos staigiai sumažėjo, rašo „TorrentFreak“. Jei birželio 30 dieną už akciją buvo mokama beveik 40 euro centų, tai liepos 9 kainą nusirito iki 15 euro centų, o savaitės pabaigoje padidėjo tik iki 18 euro centų.
 
„Oracle“ atleis tūkstantį darbuotojų
E-verslas
Penktadienis, 03 Liepa 2009 12:22
Korporacija „Oracle“, viena iš didžiausių programinės įrangos kūrėjų, planuoja atleisti Europoje apie tūkstantį darbuotojų.

Šiandien Kalifornijos kompanijoje visame pasaulyje dirba 86 tūkstančiai žmonių. Prieš metus jų buvo 84233. Trečdalis „Oracle“ darbuotojų dirba JAV.
 
„Baltnetos komunikacijos“ perėmė „Norby Telecom“ lietuvišką verslą
E-verslas
Antradienis, 30 Birželis 2009 10:28
Kompleksinius IT ir duomenų perdavimo sprendimus teikianti bendrovė „Baltnetos komunikacijos“, toliau sėkmingai vykdo ilgalaikę plėtros strategiją ir didina savo užimamą IP telefonijos rinkos dalį. Nuo š.m. liepos 1 d. „Baltnetos komunikacijos“ perima visą Estijos telekomunikacijų bendrovės „Norby Telecom“ lietuvišką fiksuotos telefonijos ryšio verslą, kai pastarajai dėl ekonominės situacijos nepavyko pritraukti papildomų investicijų verslo plėtrai ir ji nusprendė pasitraukti iš Lietuvos rinkos.
 
Per pirmąjį šių metų ketvirtį stalinių kompiuterių pardavimai sumažėjo beveik ketvirtadaliu
E-verslas
Pirmadienis, 22 Birželis 2009 12:01
Kompanija „iSuppli“ išanalizavo pasaulinę kompiuterių rinką per pirmąjį šių metų ketvirtį.

„iSuppli“ duomenimis, nuo sausio iki kovo mėnesio imtinai buvo parduoto apie 66,5 milijono stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių. Tai 8,1% mažiau už 2008 metų pirmąjį ketvirtį. Stalinių kompiuterių paklausos sumažėjimas siejamas su pasauline finansų krize, dėl kurios krito perkamoji galia.
 
Irake pradėjo veikti pirmoji internetinė parduotuvė
E-verslas
Penktadienis, 19 Birželis 2009 21:29
Irake pradėjo veikti pirmoji internetinė parduotuvėIrake pradėjo veikti pirmoji internetinė parduotuvėIrako IT specialistas Mechdi al-Ažvadi atidarė pirmąją šalyje interneto parduotuvę, skelbia „Reuters“. Ji vadinasi „Harej“, kaip ir Bagdado turgus, o yra talpinama Didžiosios Britanijos serveriuose.

Internetinėje parduotuvėje, kuri prieinama arabų ir kurdų kalbomis prekiaujama viskuo – nuo automobilių ir nekilnojamo turto iki knygų ir elektronikos.
 
„Intel“ praranda mikroprocesorių rinkos dalį
E-verslas
Trečiadienis, 10 Birželis 2009 19:58
Kompanija „iSuppli“ paskelbė pasaulinės mikroprocesorių rinkos pirmojo ketvirčio tyrimų rezultatus.
„iSuppli“ statistika atsižvelgia į procesorių su x86 architektūra, RISC procesorių, o taip pat kitų bendros paskirties mikroprocesorių tiekimą.
 
Indijos IT verslininkas pasikorė po to, kai buvo „nulaužtos“ jo programos
E-verslas
Trečiadienis, 10 Birželis 2009 19:56
Indijos IT kompanijos „Lxlabs“ vadovas KT Ligešas rastas pasikoręs savo namuose Bangalore, rašo „The Register“. Jis nusižudė po to, kai hakeriai „nulaužė“ Didžiosios Britanijos hostingo kompanijos „Vaserv.com“ serverius ir ištrynė 100 tūkstančių interneto svetainių. Hakeriai pasinaudojo „HyperVM“ programos, sukurtos „Lxlabs“, pažeidžiamumu.
 
„Yahoo!“ pasiruošusi atsisakyti kontrakto su „Microsoft“
E-verslas
Ketvirtadienis, 04 Birželis 2009 18:04
yahooyahooKorporacijos „Yahoo!“ likimas nepriklauso nuo galimo kontrakto su „Microsoft“, nes ji turi „velniškai didelį ir svarbų tinklapį“, „Yahoo!“ generalinio direktoriaus Kerolo Bartco žodžius cituoja „Reuters“.
 
Merdokas pranašauja nemokamų naujienų internete eros pabaigą
E-verslas
Sekmadienis, 31 Gegužė 2009 16:09

Media holdingo „News Corporation“ savininkas Rupertas Merdokas mano, kad skaitytojams reikės mokėti už prieigą prie mėgstamų laikraščių tinklapių. Be to, jis pažadėjo metų bėgyje visų jam priklausančių laikraščių interneto puslapius padaryti mokamais.

Jam priklauso „The Wall Street Journal”, “New York Post”, “The Times” ir “Sun”. “The Wall Street Journal“ jau įvedė mokestį už naudojimąsi visa tinklapio medžiaga.

 
„ASUS“ iki 2011 metų ketina tapti trečiąja pasaulyje pagal biudžetinių nešiojamųjų kompiuterių pardavimus
E-verslas
Ketvirtadienis, 28 Gegužė 2009 13:22
asus logoasus logoTaivano kompiuterinės įrangos gamintoja „ASUS“, ketina padvigubinti savo dalį šioje rinkos srityje.
Iki 2011 metų „ASUS“ ketina tapti trečiąja pasaulyje pagal nebrangių nešiojamųjų kompiuterių pardavimus. Šiai dienai „ASUSTeK Computer Incorporated“ yra penktoji sąraše, kuriame pirmauja „Acer“ ir „Hewlett-Packard“.
 
Kompanija „Red Hat“ padavė į teismą Šveicarijos vyriausybę
E-verslas
Trečiadienis, 27 Gegužė 2009 22:38
Kompanija „Red Hat“ padavė į teismą ieškinį prieš Šveicarijos vyriausybę.
Žinomas „Linux“ operacinių sistemų tiekėjas teigia, kad viena iš Šveicarijos valstybinių žinybų neteisėtai pasirašė didelės vertės kontraktą programinės įrangos tiekimui tiesiogiai su „Microsoft“ korporaciją. Turimas omeny Šveicarijos Statybų ir logistikos biuras, kuris per trejus metus ketina įsigyti iš „Microsoft“ programinės įrangos už 39 milijonus JAV dolerių.
 
„Sun Microsystems“ atidarys Java priedų online parduotuvę
E-verslas
Ketvirtadienis, 21 Gegužė 2009 17:34
Kompanija „Sun Microsystems“ atidarys Java priedų online parduotuvę, pareiškė „Sun Microsystems“ vykdomasis direktorius Džonatanas Švarcas.
Online parduotuvėje galima bus įsigyti Java priedus įvairiems įrenginiams. Kompanija mano, kad šis žingsnis leis jai padidinti pelną finansų krizės metu.
 
Lietuvos pašte ir Rytų skirstomuosiuose tinkluose įdiegtos informacijos saugumo valdymo sistemos
E-verslas
Antradienis, 19 Gegužė 2009 10:14
Viena didžiausių Lietuvoje informacinių technologijų (IT) įmonių „Blue Bridge“ bendrovėms Lietuvos paštas ir Rytų skirstomieji tinklai sukūrė bei įdiegė informacijos saugumo valdymo sistemas. Įdiegtos sistemos užtikrins efektyvesnę bendrovių informacinių sistemų ir informacijos apsaugą.
 
DRAM atminties rinkos kaina nukrito iki rekordinio lygio per aštuonerius metus
E-verslas
Pirmadienis, 18 Gegužė 2009 18:50
Analitinė kompanija „Gartner“ pateikė šių metų pirmojo ketvirčio DRAM (Dynamic Random Access Memory) atminties rinkos rezultatus.
Pagal paskelbtus duomenis, nuo sausio iki kovo imtinai DRAM atmintinių visame pasaulyje buvo parduota už 3,57 milijardus JAV dolerių. Tai 41% mažiau, nei tuo pat metu praėjusiais metais. Lyginant su 2008 metų ketvirtuoju ketvirčiu DRAM gamintojų pelnas sumažėjo 18%. Kaip skelbia ekspertai, šių metų pradžios rezultatas yra pats prasčiausias per paskutiniuosius aštuonerius metus.
 
Buksuoja „Google“ reklaminė mašina
E-verslas
Šeštadienis, 16 Gegužė 2009 10:57
Pagal kompanijos „Hitwise“ ekspertų duomenis, per keturias savaites, iki gegužės 9 dienos, paspaudimai ant reklaminių nuorodų sudarė 7,25% „Google“ paieškos sistemos duomenų srauto.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 31 32 33 34 35 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
ITFan

D Ė M E S I O !!!!


IT naujienų portalas ITbaze.lt ieško naujų savininkų

arba žmonių, norinčių prisidėti prie puslapio vystymo.

Daugiau informacijos: el. paštu: info@itbaze.lt

arba telefonu: 860138537

Naujausios apžvalgos

  • Samsung Wave 3 – ar tai išskirtinis telefonas?
  • Samsung Galaxy Xcover – tvirtas tačiau ar spartus?
  • Samsung Galaxy Tab 8.9 3G
  • Išmanusis telefonas - Huawei U8800 Pro

Laida IT+

Kitas IT+ laidas rasite čia.