Skelbiu.lt vartotojams – ir prekių siuntimo galimybė
E-verslas
Sekmadienis, 14 Birželis 2015 09:06

Didžiausias Lietuvoje skelbimų portalas Skelbiu.lt pasiūlys ne tik apsipirkimo platformą, bet ir užsakytų prekių pristatymą įvairiais kanalais. Nuo šiandien skelbimų portalas Skelbiu.lt pradeda bendradarbiauti su LP EXPRESS kurjerius valdančia bendrove „Baltic Post“, kuri suteikia galimybę internetu užsakytas prekes atsiimti per visą parą veikiančius LP EXPRESS 24 savitarnos terminalus, LP EXPRESS kurjerį ar bet kurį paštą.
„Skelbiu.lt atlieka esminį vaidmenį parduodant prekę – suveda pirkėją ir pardavėją. Tačiau šiems dar reikia susitarti dėl atsiskaitymo, daikto perdavimo ar pristatymo. Taigi matėme galimybę palengvinti pirkimo ir pardavimo procesą, integruojant papildomą paslaugą. Siūlome pardavėjams daiktus, parduodamus per Skelbiu.lt, paprastai ir greitai išsiųsti pirkėjui, naudojantis mūsų partnerio „Baltic Post“ paslaugomis”, – teigia UAB „Diginet LT“, valdančios portalą Skelbiu.lt, vykdantysis direktorius Simonas Orkinas.

Bendrovės „Baltic Post“, valdančios prekės ženklą LP EXPRESS, vadovas Juozas Buitkus įsitikinęs, kad naujas Skelbiu.lt funkcionalumas suteiks galimybę pirkėjui pačiam išsirinkti, kaip norėtų gauti užsakytą daiktą.

„Esame išskirtiniai tuo, jog galime pasiūlyti plačiausias siuntų pristatymo galimybes – valdome tankiausią veikiančių siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS 24 tinklą Lietuvoje. Tai patogiausias ir greičiausias siuntų gavimo būdas, nes terminalai veikia visą parą, o užsakytas prekes į terminalą pristatome jau kitą darbo dieną.

Jei mieste vis dėlto nėra mūsų terminalo, užsakytas prekes LP EXPRESS kurjeris gali pristatyti asmeniškai arba – klientui pageidaujant – į bet kurį paštą. Suteikiame visas galimybes užsakytas prekes gauti greitai ir patogiai“, – sakė J. Buitkus.

Pasinaudoti nauju Skelbiu.lt funkcionalumu išties lengva – prekių pardavėjams tereikės portale pažymėti, kad yra galimybė prekę siųsti per LP EXPRESS. Prekę įsigyjančiam Skelbiu.lt parduotuvėje tereikės pasirinkti, kaip jis norės atsiimti siuntą – per LP EXPRESS 24 terminalą, LP EXPRESS kurjerį ar paštą.

LP EXPRESS vieninteliai šalyje klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima per LP EXPRESS kurjerius, visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24 ar užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų Lietuvoje.

 


Susijusios naujienos:

 • Moderni įmonių ir informacijos paieška (2020-03-24)

  Įmonių paieška, gali būti atliekama per įvairias informacines duomenų bazes. Įmonių duomenų bazė yra organizuota informacijos apie įmones kaupimo ir naudojimo sistema. Šiais moderniais laikais tokių duombazių pasirinkimas yra ganėtinai didelis, todėl visi, kurie nori vykdyti paiešką ir analizę ieškomos srities įmonėms, turi laisvę pasirinkti. Mūsų rekomenduojama Lietuvos įmonių informacinė duomenų bazė yra Abalt. Šioje duombazėje, gali būti atliekama išsami visų sričių įmonių ir informacijos apie jas paieška. Įmonės gali talpinti informaciją apie savo veiklos pobūdį, finansinę padėtį, reputaciją, kokybę ir t.t. Ši informacija yra atsakingai tikrinama, todėl asmuo, kuris ieškos informacijos apie jį dominančią įmonę, bus tikras, kad tai yra patikima.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.

 • Rekuperatoriaus pirkimas internetu: smulkmenos, kurias būtina įvertinti (2018-11-26)

  Profesionali namų vėdinimo sistema garantuoja, kad oras namuose bus kur kas gaivesnis, kad nesikaups drėgmė, dulkės, pavyks puikiai išsimiegoti bei protiškai dirbti, galiausiai, palaikyti gaivų orą namuose. Tinkamas mikroklimatas  - laimingas gyvenimas. Subalansuotai oro apytakai namuose palaikyti geriausiai tinka vėdinimo sistema su rekuperacija.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed