sportiniai krepšiai internetu
E-verslas
Ketvirtadienis, 26 Sausis 2017 15:13

Kiekvienai progai esame pratę turėti atskirą rankinę ar krepšį. Kiekvieno sportuojančio žmogaus spintoje būtinai turi atsirasti vietos ir sportiniam krepšiui. Įvairūs gamintojai šiems krepšiams skiria didelį dėmesį, tačiau visus juos vienija vienas dalykas – patogumas.

Sportinio krepšio dydis priklausys nuo to, kokia sporto šaka jūs domitės: gal tai krepšinis, plaukimas, aerobika, o gal sportiniai šokiai? Jei tai pavyzdžiui plaukimas, geriau rinktis itin talpų krepšį, juk teks į baseiną neštis rankšluostį, o nešant namo jis bus dar ir šlapias.

Jei lankote treniruotes ir teks persiauti, žinoma taip pat geriau paieškoti talpesnio krepšio sportinei avalynei.

Sportiniai krepšiai labiausiai skiriasi savo dydžiu, patvarumu. Rinkdamiesi nepamiškite atkreipti dėmesį į išorines kišenes. Jos labai pravers, kai norėsite įsidėti smulkesnius daiktus. Dar vienas svarbus dalykas – audinys. Sportiniai krepšiai  beveik niekada negaminami pavyzdžiui iš odos. Vis dėl to, jiems naudojama medžiaga labai skiriasi savo kokybe.

Kiekvienas, kuris ieškojo sau tinkamo sportinio krepšio, žinoma, atkreips dėmesį ir į gamintoją. Jei patinka dėvėti kurio nors vieno gamintojo sportinę aprangą,  šaunu būtų įsigyti ir to paties gamintojo krepšį.

Internetinėse parduotuvėse vidutinė parduodamų sportinių krepšių kaina svyruoja nuo 30 iki 50 eurų. Tačiau jei jūsų poreikiai labai kuklūs, galima įsigyti labai paprastą, virvele sutraukiamą  sportinį krepšelį vos už 4 ar 6 eurus. Sportiniams krepšiams, kaip ir kitoms prekėms taikomos įvairios nuolaidos ir akcijos, tad taupant pinigus ir jei nėra didelės būtinybės visada  verta palaukti tinkamiausios progos pirkti.

Nešiojant bet kurį, taip pat ir sportinį krepšį bene greičiausiai susidėvi rankenos, tad  perkant vertėtų atkreipti dėmesį į jų kokybę ir patvarumą. Patvarus dugnas, tvirtesni kraštai visada apsaugos jūsų krepšyje nešamus nebūtinai treniruotėms reikalingus daiktus.

 


Susijusios naujienos:

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.

 • Rekuperatoriaus pirkimas internetu: smulkmenos, kurias būtina įvertinti (2018-11-26)

  Profesionali namų vėdinimo sistema garantuoja, kad oras namuose bus kur kas gaivesnis, kad nesikaups drėgmė, dulkės, pavyks puikiai išsimiegoti bei protiškai dirbti, galiausiai, palaikyti gaivų orą namuose. Tinkamas mikroklimatas  - laimingas gyvenimas. Subalansuotai oro apytakai namuose palaikyti geriausiai tinka vėdinimo sistema su rekuperacija.

 • „Google“ ir verslas — išnaudok visas galimybe (2016-07-18)

  Verslas jau kuris laikas persikėlęs į internetą. Pastaruoju metu virtualusis bendravimas ir bendradarbiavimas populiarus ne tik tarp draugų ar pažįstamų, bet ir tarp verslo partnerių ar tiesiog darbuotojų.

 • Internetinės rinkodaros galimybės kas diena atveria vis didesnes galimybes (2016-07-18)

  XX amžiaus pabaigoje atsiradus internetui atsirado daug naujų galimybių ne tik komunikacijai, bet ir darbo bei verslo sektorių plėtrai. Pastaraisiais metais didžioji dalis įmonių internetą naudoja teikiant paslaugas, konsultuojant. Internetas tapo plačiai naudojamu savireklamos įrankiu. Kuo daugiau įmonė matoma internete — tuo ji yra populiaresnė.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed