Sportiniai krepšiai internetu - į ką atkreipti dėmesį renkantis?
E-verslas
Ketvirtadienis, 26 Sausis 2017 15:13

Kiekvienai progai esame pratę turėti atskirą rankinę ar krepšį. Kiekvieno sportuojančio žmogaus spintoje būtinai turi atsirasti vietos ir sportiniam krepšiui. Įvairūs gamintojai šiems krepšiams skiria didelį dėmesį, tačiau visus juos vienija vienas dalykas – patogumas.

Sportinio krepšio dydis priklausys nuo to, kokia sporto šaka jūs domitės: gal tai krepšinis, plaukimas, aerobika, o gal sportiniai šokiai? Jei tai pavyzdžiui plaukimas, geriau rinktis itin talpų krepšį, juk teks į baseiną neštis rankšluostį, o nešant namo jis bus dar ir šlapias.

Jei lankote treniruotes ir teks persiauti, žinoma taip pat geriau paieškoti talpesnio krepšio sportinei avalynei.

Talpios kišenės - privalumas besinešiojantiems maisto papildus

Sportiniai krepšiai labiausiai skiriasi savo dydžiu, patvarumu. Rinkdamiesi nepamiškite atkreipti dėmesį į išorines kišenes. Jos labai pravers, kai norėsite įsidėti smulkesnius daiktus. Tai gali būti sportinės ausinės, telefono pakrovėjas, maisto papildai. Jeigu sportuosite intensyviai, tai neabejokite, kad tikrai po kurio laiko, jeigu dar neįsigijote, tai įsigysite papildus sportui. Tokie papildai kaip bcaa ar baltyminiai kokteiliai gali užimti daugiau vietos, tačiau vitaminai, tinkamai supakuoti į mažą dėžutę tikrai tilps į bet kurį sportinį krepšį.

Dar vienas svarbus dalykas – audinys. Sportiniai krepšiai  beveik niekada negaminami pavyzdžiui iš odos. Vis dėl to, jiems naudojama medžiaga labai skiriasi savo kokybe.

Kiekvienas, kuris ieškojo sau tinkamo sportinio krepšio, žinoma, atkreips dėmesį ir į gamintoją. Jei patinka dėvėti kurio nors vieno gamintojo sportinę aprangą,  šaunu būtų įsigyti ir to paties gamintojo krepšį.

Internetinėse parduotuvėse vidutinė parduodamų sportinių krepšių kaina svyruoja nuo 30 iki 50 eurų. Tačiau jei jūsų poreikiai labai kuklūs, galima įsigyti labai paprastą, virvele sutraukiamą  sportinį krepšelį vos už 4 ar 6 eurus. Sportiniams krepšiams, kaip ir kitoms prekėms taikomos įvairios nuolaidos ir akcijos, tad taupant pinigus ir jei nėra didelės būtinybės visada  verta palaukti tinkamiausios progos pirkti.

Nešiojant bet kurį, taip pat ir sportinį krepšį bene greičiausiai susidėvi rankenos, tad  perkant vertėtų atkreipti dėmesį į jų kokybę ir patvarumą. Patvarus dugnas, tvirtesni kraštai visada apsaugos jūsų krepšyje nešamus nebūtinai treniruotėms reikalingus daiktus.

 


Susijusios naujienos:

 • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

  Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

 • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

  Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed