Sportiniai krepšiai internetu - į ką atkreipti dėmesį renkantis?
E-verslas
Ketvirtadienis, 26 Sausis 2017 15:13

Kiekvienai progai esame pratę turėti atskirą rankinę ar krepšį. Kiekvieno sportuojančio žmogaus spintoje būtinai turi atsirasti vietos ir sportiniam krepšiui. Įvairūs gamintojai šiems krepšiams skiria didelį dėmesį, tačiau visus juos vienija vienas dalykas – patogumas.

Sportinio krepšio dydis priklausys nuo to, kokia sporto šaka jūs domitės: gal tai krepšinis, plaukimas, aerobika, o gal sportiniai šokiai? Jei tai pavyzdžiui plaukimas, geriau rinktis itin talpų krepšį, juk teks į baseiną neštis rankšluostį, o nešant namo jis bus dar ir šlapias.

Jei lankote treniruotes ir teks persiauti, žinoma taip pat geriau paieškoti talpesnio krepšio sportinei avalynei.

Talpios kišenės - privalumas besinešiojantiems maisto papildus

Sportiniai krepšiai labiausiai skiriasi savo dydžiu, patvarumu. Rinkdamiesi nepamiškite atkreipti dėmesį į išorines kišenes. Jos labai pravers, kai norėsite įsidėti smulkesnius daiktus. Tai gali būti sportinės ausinės, telefono pakrovėjas, maisto papildai. Jeigu sportuosite intensyviai, tai neabejokite, kad tikrai po kurio laiko, jeigu dar neįsigijote, tai įsigysite papildus sportui. Tokie papildai kaip bcaa ar baltyminiai kokteiliai gali užimti daugiau vietos, tačiau vitaminai, tinkamai supakuoti į mažą dėžutę tikrai tilps į bet kurį sportinį krepšį.

Dar vienas svarbus dalykas – audinys. Sportiniai krepšiai  beveik niekada negaminami pavyzdžiui iš odos. Vis dėl to, jiems naudojama medžiaga labai skiriasi savo kokybe.

Kiekvienas, kuris ieškojo sau tinkamo sportinio krepšio, žinoma, atkreips dėmesį ir į gamintoją. Jei patinka dėvėti kurio nors vieno gamintojo sportinę aprangą,  šaunu būtų įsigyti ir to paties gamintojo krepšį.

Internetinėse parduotuvėse vidutinė parduodamų sportinių krepšių kaina svyruoja nuo 30 iki 50 eurų. Tačiau jei jūsų poreikiai labai kuklūs, galima įsigyti labai paprastą, virvele sutraukiamą  sportinį krepšelį vos už 4 ar 6 eurus. Sportiniams krepšiams, kaip ir kitoms prekėms taikomos įvairios nuolaidos ir akcijos, tad taupant pinigus ir jei nėra didelės būtinybės visada  verta palaukti tinkamiausios progos pirkti.

Nešiojant bet kurį, taip pat ir sportinį krepšį bene greičiausiai susidėvi rankenos, tad  perkant vertėtų atkreipti dėmesį į jų kokybę ir patvarumą. Patvarus dugnas, tvirtesni kraštai visada apsaugos jūsų krepšyje nešamus nebūtinai treniruotėms reikalingus daiktus.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed