Talentingiausi startuoliai keliaus į Silicio slėnį
E-verslas
Antradienis, 30 Rugsėjis 2014 12:30

Kelios minutės scenoje ir galimybė įtikinti savo verslo idėjos sėkme potencialius investuotojus bei 2000 klausytojų auditoriją – šį iššūkį priims dviejose po vienu stogu vyksiančiose konferencijose „Live Mobile Congress“ ir „Silicon Valley Comes to the Baltics“ (SV2B) dalyvausiantys startuoliai. Geriausiems jų atiteks pagrindinis prizas – kelionė į verslininkų meka vadinamą Silicio slėnį JAV.

 

Startuolių mūšyje (Startup Battle) grumsis dešimt „Live Mobile Congress“ ir SV2B komisijos atrinktų komandų iš Baltijos šalių, kurios investuotojams ir ekspertams pristatys savo verslo modelį, potencialią rinkos dalį, komandą ir sumą, kurias tikimasi pritraukti.

„Toks konkursas startuoliams suteikia puikią galimybę tapti pastebėtiems, gauti reikšmingų patarimų, o apsilankymas Silicio slėnyje – užmegzti reikiamų kontaktų, pasisemti naujų idėjų ir, svarbiausia, pritraukti potencialių investuotojų“,– pastebi vienas SV2B renginio organizatorių Vytautas Butkus.

 

Startuolius vertins specialiai sudaryta komisija, kurios nariai – konferencijų SV2B ir „Live Mobile Congress“ pranešėjai – patyrę verslininkai ir investuotojai. Nugalėtoją komisija išrinks atsižvelgdama į startuolio verslo modelio potencialą, prognozuojamą verslo rinkos dalį esamus konkurentus ir komandos narių patirtį.

 

Organizatoriai pabrėžia, kad vienas reikšmingiausių etapų laimėjus prizą bus pasiruošimas kelionei. Jo metu organizatorių komanda padės suderinti susitikimus su galimais verslo partneriais. Tikimasi, jog pradedantys verslininkai bus tinkamai pasiruošę užmegzti dialogą su pasaulinio lygio investuotojais, kad kelionė taps stipriu ir naudingu postūmiu į priekį vystant verslą.

 

Panašių konkursų startuoliams yra organizavusi VšĮ „Versli Lietuva“, SV2B globėja.  „Kartu su geriausiais šalies startuoliais esame aplankę ir kelias didžiausias technologijų konferencijas Europoje, pristatę juos JAV ekosistemai. Tačiau Vilniuje organizuojamas startuolių mūšis turi didelį pranašumą – tai vienintelė galimybė Baltijos regione, kuomet galima pristatyti savo startuolį ekspertams iš Silicio slėnio niekur toli nevažiuojant“, – sako VšĮ „Versli Lietuva“ generalinis direktorius Mantas Nocius.

 

Dešimties dienų verslo kelionę į Silicio slėnį įsteigė „Live Mobile Congress“ rengėja, nemokamų žaidimų kūrėja bendrovė „Game Insigth“, SV2B ir didžiausias verslo akceleratoriaus Lietuvoje „Startup Highway“. Prizo steigėjai padengs visas kelionės bei nakvynės išlaidas. Nugalėtojų komandai turės atstovauti vienas startuolių komandos narys.

 

Startuolių mūšiai dažnai yra viena sudėtinių konferencijų dalių, be kurios neįsivaizduojami tokie renginiai kaip „The Next Web“, „TechCrunch Disrupt“, „Dublin Web Summit“ ir kiti.

 

Norintys dalyvauti startuolių mūšyje vis dar turi galimybę užsiregistruoti konferencijų interneto svetainėse.

 

Dvi konferencijos po vienu stogu „Live Mobile Congress“ ir SV2B,, subursiančios IT industrijos lyderius ir ekspertus, vyks spalio 11–12 d. „Litexpo“ parodų centre. Bilietus į abu renginius galima įsigyti už 170 litus arba 50 eurų.

 

Apie konferencijos organizatorius „GAME INSIGHT“:

„Game Insight“ yra nemokamų žaidimų išmaniesiems telefonams, planšetėms bei socialiniams tinklams lyderė, turinti daugiau nei 250 mln. žaidėjų visame pasaulyje. Pagal tyrimų ir analizės bendrovės „App Annie“ indeksą 2013 m. įmonė užėmė 31 vietą tarp daugiausiai uždirbančių „Apple Store“ ir „Google Play“ platformose.

 

Apie SV2B:

Spalio 11–12 dienomis vykstanti tarptautinė verslumo skatinimo konferencija „Silicon Valley comes to the Baltics“ šiais metais organizuojama trečią kartą. Tai didžiausias tokio tipo renginys Baltijos šalyse, pernai pritraukęs daugiau nei 2500 lankytojų. Renginiui užaugti padeda globėjas „Versli Lietuva“.

 


Susijusios naujienos:

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.

 • Rekuperatoriaus pirkimas internetu: smulkmenos, kurias būtina įvertinti (2018-11-26)

  Profesionali namų vėdinimo sistema garantuoja, kad oras namuose bus kur kas gaivesnis, kad nesikaups drėgmė, dulkės, pavyks puikiai išsimiegoti bei protiškai dirbti, galiausiai, palaikyti gaivų orą namuose. Tinkamas mikroklimatas  - laimingas gyvenimas. Subalansuotai oro apytakai namuose palaikyti geriausiai tinka vėdinimo sistema su rekuperacija.

 • sportiniai krepšiai internetu (2017-01-26)

  Kiekvienai progai esame pratę turėti atskirą rankinę ar krepšį. Kiekvieno sportuojančio žmogaus spintoje būtinai turi atsirasti vietos ir sportiniam krepšiui. Įvairūs gamintojai šiems krepšiams skiria didelį dėmesį, tačiau visus juos vienija vienas dalykas – patogumas.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed