Vasarai gamtoje ir sodybose besiruošiantys žmonės internetu perka viską, net – biotualetus
E-verslas
Penktadienis, 30 Gegužė 2014 09:53

Internetinėms parduotuvėms vasara prasideda toli gražu ne birželio 1-ąją ir netgi ne tada, kai termometro stulpelis perkopia +30 laipsnių Celsijaus. Savo laisvalaikį, atostogas ir darbus gamtoje bei sodybose planuojantys žmonės aktyviai dairytis reikiamų pirkinių šiltajam sezonui pradeda dar ankstyvą pavasarį ir internetu perka viską, netgi – biotualetus, rodo internetinės parduotuvės „Pigu.lt“ pardavimų duomenys.

 

„Šį pavasarį sodo prekių pardavėme beveik keturis kartus daugiau negu praėjusiais metais – tai tikrai įspūdingas augimas. Ši tendencija, be kita ko, rodo ir tai, kad dabar internetu žmonės perka viską: ir itin smulkias prekes, pavyzdžiui, sėklas, ir pakankamai dideles – vejapjoves, nešiojamąsias žoliapjoves, įvairią kitą sodo techniką ir įrankius, šiltnamius, kompostavimo reikmenis, sodo dekoracijas, šviestuvus. Sodo darbams reikalingų įrankių ar kitų šios kategorijos prekių mūsų pirkėjai aktyviai dairosi jau nuo kovo. Susidomėjimas neatslūgsta iki pat vasaros pabaigos“, – komentuoja „Pigu.lt“ rinkodaros direktorė Giedrė Vilkė.

 

Besiruošiančius iškylauti labiausiai domina tradicinės prekės – internetinėje parduotuvėje jie apžiūrinėja ir perka palapines, miegmaišius, pripučiamus ir savaime prisipučiančius čiužinius, taip pat patogias, talpias kuprines, šašlykines, įvairų kitą iškylavimo inventorių.

 

„Vasara dar tik prasideda, o iškylavimui skirtų prekių šiemet jau pardavėme 70 proc. daugiau negu pernai. Be augančių pardavimų stebime ir kitą tendenciją: į išvykas gamtoje ar vasaros festivalius vykstantys žmonės noriai renkasi ir brangesnius, kokybiškesnius pirkinius, pavyzdžiui, virš 800 litų kainuojančias palapines. Visgi populiariausios išlieka palapinės, kainuojančios 200-400 litų. Dėl šios priežasties palapinių itin patraukliomis kainomis siūlome nuolat, be to, šiemet dar labiau išplėtėme jų asortimentą. Matome, kad toks mūsų sprendimas tikrai pasiteisina“, – apibendrina G. Vilkė.

 

Itin karšti gegužės pabaigos orai lėmė ir tai, kad per dvi paskutiniąsias mėnesio savaites „Pigu.lt“ pardavė tiek baseinų, kiek per praėjusių metų gegužės-birželio mėnesius kartu sudėjus.

 


Susijusios naujienos:

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.

 • Rekuperatoriaus pirkimas internetu: smulkmenos, kurias būtina įvertinti (2018-11-26)

  Profesionali namų vėdinimo sistema garantuoja, kad oras namuose bus kur kas gaivesnis, kad nesikaups drėgmė, dulkės, pavyks puikiai išsimiegoti bei protiškai dirbti, galiausiai, palaikyti gaivų orą namuose. Tinkamas mikroklimatas  - laimingas gyvenimas. Subalansuotai oro apytakai namuose palaikyti geriausiai tinka vėdinimo sistema su rekuperacija.

 • sportiniai krepšiai internetu (2017-01-26)

  Kiekvienai progai esame pratę turėti atskirą rankinę ar krepšį. Kiekvieno sportuojančio žmogaus spintoje būtinai turi atsirasti vietos ir sportiniam krepšiui. Įvairūs gamintojai šiems krepšiams skiria didelį dėmesį, tačiau visus juos vienija vienas dalykas – patogumas.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed