Internetas ir televizija – neatsiejamos paslaugos?
Pirmadienis, 02 Balandis 2018 00:00

Tikrai niekas nesuklystų pasakęs, kad internetas ir televizija žmonių gyvenime užima išties svarbią vietą. Tai viena nuo kitos neatsiejamos paslaugos, todėl dažnai įvedamos vienu metu, kadangi šis variantas yra pigesnis nei jas perkant atskirai. Tiek televizijų, tiek ir internetų tipų yra ne vienas, o skirtingai tiekėjai siūlo ir skirtingus planus, todėl prieš pasirinkdami atsižvelkite į tai ir rinkitės jums priimtiniausią variantą.

Palydovinė televizija

Palydovinė televizija yra tokia, kurios signalai perduodami iš dirbtinių Žemės palydovų tiesiai į jūsų namus. Prieš keletą metų palydovinė televizija buvo „ant bangos“ ir stebino žmones savo ne tik puikiu vaizdu ir garsu, bet ir dideliu kanalų pasirinkimu. Šiuo metu palydovinė televizija jau yra pakeičiama kitomis, tačiau jos aukso amžius dar anaiptol nepasibaigęs. Kaip atpažinti, kad namuose yra būtent palydovinė televizija? Tai labai paprasta, kadangi ant žmonių stogo, kurie turi šią paslaugą, yra įtaisyta antena, primenanti lėkštę. Palydovinės televizijos kaina skiriasi, ji priklauso nuo tiekėjų. Visgi reikia paminėti, kad jos įrengimas palyginti su kitomis televizijomis yra vienas brangiausių. Tiksli išlaidų suma priklauso nuo vartotojo norų ir poreikių. Tai reiškia, kad kuo norėsite daugiau kanalų matyti, tuo aparatūra kainuos brangiau. Taip pat palydovinės televizijos kaina priklauso ir nuo funkcijų, kurias norėsite įsigyti: nuo to ar norėsite įsirašyti programas į vidinę laikmeną, ar būsite prijungę tik vieną, ar kelis televizorius. Kadangi palydovinės televizijos įrengimas yra ganėtinai sudėtingas procesas, tikriausiai jums reikės kviestis meistrą, todėl atminkite, kad tai vėl kainuos papildomai.

Plačiajuostis internetas

Plačiajuostis internetas yra pasiekiamas beveik visoje Lietuvoje, todėl jį, neturėdami pasirinkimo, dažnai renkasi įvairių kaimų ir atokesniuose vietose gyvenantys žmonės. Šis internetas labai paplitęs žmonių tarpe, kadangi yra greitas, patogus ir jį galima įsigyti už prieinamą kainą. Renkantis plačiajuostį internetą tiek Vilniuje, tiek ir kitose Lietuvos vietose, reikia atsižvelgti į keletą kriterijų:

  • techninės galimybės – ar toks internetas tiks jūsų įrangai, su kuria ją naudosite. Jas labai svarbu įvertinti tam, kad būtų pasirinktas pats ekonomiškiausias interneto tipas jūsų namuose. Pavyzdžiui, jeigu nusprendėte įsigyti kabelinę televiziją, geriau būtų, kad internetas irgi atkeliautų tais pačiais laidais – šis variantas yra žymiai pigesnis.
  • kainos lūkesčiai – kaina visais laikais buvo vienas svarbiausių kriterijų renkantis bet kokias paslaugas. Šiuo atveju interneto kaina priklauso nuo tiekėjų siūlomų interneto planų.
  • Greičio poreikis – jeigu reikia greitesnio interneto, žinoma, tai kainuos brangiau. Tačiau, jeigu jums pilnai užtenka internete tik naršyti, nesiruošiate siųsti didelių failų, muzikos, nuolatos žiūrėti filmų, tokio greičio jums pilnai užteks.

Televizija ir internetas

Kad ir kokią televiziją ir internetą pasirinksite, neabejotinai liksite patenkintas. Geriausia šias dvi paslaugas užsisakyti vienu metu, kad nereikėtų permokėti pinigų. Tiekėjai dažnai pasiūlo, kad televizija ir internetas būtų parduodami kartu. Žinoma, kiekvieno interneto ir televizijos plano kaina taip pat skiriasi, kadangi skiriasi ir jų rūšys. Vieno atsakymo, kuris planas yra geriausias, tikrai nėra, tačiau jeigu pasirinkti vieną, kreipkitės į konsultantus, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės išsirinkti optimaliausią variantą.

Autorius: etech.lt

 
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed