4 būdai kaip priversti Google „pamilti“ jūsų tinklapį.
Interneto Gidas
Pirmadienis, 17 kovas 2014 16:47

Pastaruoju metu, vis daugiau įmonių ieško galimybių plėsti savo verslą internete. Konkurencija ten darosi vis didesnė. Taip yra todėl, kad įvairios išmaniosios technologijos leidžia internetu naudotis bet kada ir bet kurioje vietoje. Šiuo metu daugelis Lietuvos įmonių turi savo interneto svetainę, tačiau stokoja žinių kaip ją išnaudoti klientų pritraukimui ir pardavimų didinimui.

 

Kaip teigia, Seomarketing.lt SEO specialistė Renata Rimkevičienė, tie kurie neišnaudoja galimybių plėsti savo verslą internete, praranda ne tik pelną, bet ir savo klientus atiduoda konkurentams. Dažnai manoma, kad svetainės sukūrimas ir jos patalpinimas internete yra darbo pabaiga. Galvojama, kad nuo šiol interneto lankytojai patys suras interneto svetainę. Tačiau reiktų pažymėti, kad interneto svetainės sukūrimas yra tik darbo pradžia. Ir jei interneto svetainė nėra optimizuota paieškos sistemoms, jos tiesiog niekas neras. Taigi jūsų investicijos į svetainės kūrimą bus tarsi „išmestos į balą“.

 

Didžioji dalis interneto naršytojų darbą internete pradeda nuo Google paieškos sistemos. Jie suveda į Google paieškos laukelį ieškomo daikto ar paslaugos pavadinimą ir pasirinkdami peržiūri keletą tinklapių. Toliau pateiksime jums keletą patarimų, ką daryti, kad jūsų tinklapis būtų rodomas kuo aukštesnėse pozicijose. Jei jūsų svetainę rodo pirmosiose pozicijose, didelė tikimybė, kad „sugausite“ klientą. Taigi ką daryti, kad jūsų svetainę Google „pamiltų“ ir rodytų kuo dažniau ir aukščiau.

 

1. Naudokite raktinius žodžius. Susidarykite sąrašą žodžių, kaip jūsų prekių ar paslaugų galėtų ieškoti klientai. Šiuos žodžius įtraukite į savo svetainės tekstus, meniu punktus. Taip Google paieškos sistemų robotukai geriau supras apie ką jūsų svetainė. Tačiau, svarbu nepamiršti, kad raktinius žodžius reikia naudoti saikingai. Kai kurios svetainės tiek perkimštos raktinių žodžių, kad net nesinori skaityti tokių tekstų. Atminkite auksinę taisyklę: - “Svarbu ne kiekybė, o kokybė”.

 

2. Nuolat atnaujinkite savo svetainės turinį. Taip Google dažniau indeksuos jūsų tinklapį. Daugelis svetainių yra užpildytos šabloniškais aprašymais ir tekstais: „apie mus“, „mes siūlome“, tuo dažnai viskas ir pasibaigia. Turinį reikalinga atnaujinti ne rečiau kaip kartą per savaitę. Tačiau dar svarbiau, kad pasirinktumėte kokia informacija pasidalinsite, kokias naujienas skelbsite. Niekam neįdomu, kaip jūs pietaujate ar pramogaujate. Rašykite kokybišką ir naudingą turinį savo klientui. Pavyzdžiui, jei prekiaujate drabužiais, rašykite kokios mados tendencijos, kaip prižiūrėti audinius, kaip derinti aksesuarus ir t.t.

 

3. Unikalūs prekių aprašymai. Daugelis elektroninių parduotuvių, kurios prekiauja tomis pačiomis prekėmis vienos nuo kitų kopijuoja prekių aprašymus. Taip darydami jūs sutaupote nemažai laiko, tačiau prarandate klientus. Google paieškos sistema, tikrai neįvertins jūsų svetainės, jei tekstai bus kopijuoti. Paieškos sistemų robotukai yra tiek ištobulinti, kad puikiai atskiria, kur yra teksto originalas, o kur kopijos. Todėl nepagailėkite laiko ir sukurkite patys aprašymus savo prekėms.

 

4. Integruokite socialinius tinklus į savo interneto svetainę. Integruokite į savo svetainę ne tik Facebook, bet ir Google +, Twitter, Pinterest. Kuo daugiau žmonių pasidalins jūsų turiniu, tuo daugiau pliusiukų nuo Google gausite. Socialiniai tinklai padeda pritraukti daugiau klientų. Neabejotinas šios srities lyderis yra Facebook. Šiuo metu jame yra užsiregistravę apie 1,2 milijono Lietuvos vartotojų. Tai net 40 % visų Lietuvos gyventojų!

 

O Jūs ar išnaudojate visas galimybės plėsti savo verslą internete?

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed