„Apple“ kuria naują „iTunes Store“ ir „App Store“ dizainą
Interneto Gidas
Trečiadienis, 22 Vasaris 2012 10:54

Kompanija „Apple“ šių metų pabaigoje ketina iš esmės atnaujinti savo virtualių parduotuvių - „iTunes Store“ ir „App Store“ - dizainą, skelbia portalas 9to5Mac.com.

Dėka naujojo dizaino, naujiems vartotojams bus lengviau naudotis „iTunes Store“ ir „App Store“ paslaugomis. Naujų muzikos kūrinių, vaizdo įrašų, aplikacijų bei kitokio turinio paieška taps dar greitesnė ir efektingesnė.

Taip pat, didelis dėmesys bus skirtas programos „iTunes“ perkėlimui į interneto naršyklės langą - vartotojai galės tiesiog naršyklės pagalba įsigyti reikiamą „iTunes Store“ ir „App Store“ lyg narytų įprastoje svetainėje.

Pirmieji esminius pokyčius turėtų išvysti asmeninių bei „Mac“ kompiuterių savininkai, o kiek vėliau - ir „iOS“ vartotojai.

Tiesa, jau dabar galima naudotis „iTunes Store“ ir „App Store“ paslaugomis interneto naršyklėje, deja, kol kas galima įsigyti tik ribotą kiekį turinio, tačiau ir tam galų gale reikia atsisiųsti programą „iTunes“.

Tikimasi, jog sekančius metus jau galėsime pasitikti be „iTunes“ programos - -viską pirksime tiesiog interneto naršyklės pagalba.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed