Castro juokiasi iš žinios apie savo mirtį socialiniame tinkle „Twitter“
Interneto Gidas
Trečiadienis, 04 Sausis 2012 16:37

Antradienį socialiniame tinkle „Twitter“ išplito žinia, kad mirė vienas ilgiausiai Kubą valdančių diktatorių Fidelis Castro. Žinia pasklido stebėtinu greičiu. Įvairūs portalai skelbė šią žinią kaip tikrą.Vis dėlto „Euronews“ praneša, kad tai paprasčiausia melagystė, kuria prisidengiant gali būti platinamas „trojanas“.

Tik vėliau oficialūs Kubos pareigūnai paneigė tokius šalies lyderio mirties gandus. F. Castro padėjėjai teigė, jog CŽV visą jo vadovavimo laiką bando pašalinti šį žmogų iš valdžios, o dabar to imtis pradėjo ir socialinių tinklų lankytojai.

Castro: ši žinia privertė mane nusišypsoti

Pats F. Castro šiandieniame pranešime teigė, jog ši žinia privertė jį sureaguoti labai teigiamai. „Nebuvo nieko keisto, kad kažkas skleidžia tokius gandus, nes tai vyko visą mano vadovavimo laiką, tačiau jų išradingumas po truputį blėsta“, – tvirtino F. Castro.

Tiesa, ši situacija juokinga nepasirodė artimiems F. Castro draugams bei pasekėjams. Keli jų netgi nutraukė savo atostogas ir skubiai grįžo į sostinę, tačiau tik tada įsitikino, kad tai apgaulinga žinia. Iš šios situacijos taip pat pasišaipė F. Castro.

„Apie mano mirtį sužinosite tikrai ne tokiu būdu“, – sakė F. Castro savo draugams.

Castro „miršta“ jau ne pirmą kartą

Gandai apie F. Castro mirtį sklando jau kelis dešimtmečius. Vos tik jis tapo Kubos lyderiu, įvairios struktūros bei pavieniai asmenys skleidžia gandus apie diktatoriaus mirtį.

Melagingi gandai apie žinomų žmonių mirtį dažnai pasirodo socialiniame tinkle „Twitter“. Neseniai tokių gandų auka tapo Johnas Bon Jovis. Gandus muzikantas numalšino tik tada, kai įkėlė neseniai darytą savo nuotrauką Naujajame Džersyje.

Šaltinis: 

Tags:
 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed