Išmanusis „Omnitel“ 3G tinklas – plačiausias Lietuvoje
Interneto Gidas
Pirmadienis, 05 kovas 2012 21:02

Telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ 3G tinklas, reikalingas visavertiškai naudotis išmaniaisiais įrenginiais, yra plačiausias Lietuvoje. Tai parodė Ryšių reguliavimo tarnybos ataskaitoje pateikti duomenys.

Šiuo metu Lietuvoje vyksta mobiliųjų technologijų naudojimo lūžis, kai vis daugiau žmonių pradeda naudotis išmaniaisiais įrenginiais, kuriems reikalingas stabilus ir patikimas 3G ryšys.

„Tam, kad vartotojai galėtų užtikrintai naudotis savo išmaniaisiais telefonais arba planšetiniais kompiuteriais lauke, pastatų viduje ir automobiliuose, jiems reikalingas patikimas ir stabilus 3G tinklas. Tokiame tinkle vartotojui nereikės išeiti iš namų ar lipti ant stogo norint pasinaudoti visomis išmaniojo telefono galimybėmis“, -  sakė „Omnitel“ prezidentas Antanas Zabulis.

„Omnitel“ 3G tinklas pirmauja pagal aprėptį Lietuvos teritorijoje visuose signalo stiprumo lygiuose. Išmanusis tinklas aprėpia miestus, priemiesčius, miestelius, kelius ir kitas teritorijas, kuriose žmonės paprastai naudojasi išmaniaisiais įrenginiais.

„Omnitel" 3G tinklą sudaro 761 bazinė stotis, juo gali naudotis 90 proc. Lietuvos gyventojų. Į mobiliojo interneto infrastruktūrą „Omnitel” per visą istoriją jau yra investavusi 440 mln. litų.

Šiuo metu beveik kas antras „Omnitel“ parduodamas telefonas yra išmanusis. 2011 metais, palyginti su 2010-aisiais, „Omnitel“ išmaniųjų telefonų pardavimai išaugo daugiau kaip 70 proc.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed