Kaip pamaitinti šunį per „Twitter“
Interneto Gidas
Sekmadienis, 11 kovas 2012 15:55

Šiuolaikinis žmogus turi vis mažiau laisvo laiko. Tai labai nepatiko 30 metų kompiuterių inžinieriui Natui Morrisui, kuris savarankiškai sukonstravo savo augintiniui Tobiui maistą išduodantį aparatą. Įrenginys aktyvuojamas per „Twitter“, tam Morrisui tereikia nusiųsti pranešimą į kanalą @FeedToby.

Natas Morrisas dirba IT konsultantu ir ilgai nebūna namie, todėl ne visada gali pamaitinti savo šunį. Vyras nusprendė, kad idealiausias būdas tai padaryti – sukurti sistemą, prie kurios galima gauti prieigą iš bet kurios vietos. Tam puikiai tiko „Twitter“.

„Tobiui šis žaisliukas labai patiko. Iš pradžių jis nesuprato kas vyksta. O dabar tupi prie aparato, vizgina uodegą ir laukia, kada iškris eilinė porcija“, - teigia Morrisas. Sistemos trūkumas yra tame, kad ji reaguoja į bet kurį pranešimą @FeedToby kanale, ne tik šeimininko komandas. Įrenginys Tobiui skiria tik nedideles porcijas, jei kartas šuo gautų per daug pranešimų.

Kada Morriso draugai ir artimieji sužinojo apie šią sistemą, jie pradėjo rašinėti į Tobio paskyrą daugybę žinučių, ir aparatas nuolatos išduodavo šuniui ėdalo. Todėl šeimininkui teko apriboti įrenginio veikimo laiką. Dabar aparatas veikia nuo devynių ryto iki devynių vakaro. Be to, Natas prijungė interneto kamerą, kad visada žinotų kaip sekasi Tobiui. Ateityje IT konsultantas ketina šalia įrengti ir elektronines svarstykles. Taip pat Morrisas svarsto galimybę užpatentuoti savo išradimą.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed