Kaip pirmą kartą pirkti internetu ir neapsigauti?
Interneto Gidas
Antradienis, 08 kovas 2016 18:05

Nors kai kurie žmonės jau kuris laikas apsiperka internetu, aš visuomet bijodavau tokios prekybos. Man tai atrodė nepatikima. Juk ką gali žinoti, gal prekės nuotrauka internete yra paimta iš nežinia kur, o reali prekės išvaizda toli gražu neatitinka realybės.

O ką jau kalbėti apie įvairius mokėjimus: tuzinas klausimų, kaip pervesti pinigus už užsakymą, kaip žinoti, kad už internetu sumokėtus pinigus tikrai gausi norimą prekę, o pirkėjas su tavaisiais pinigais niekur nedings, ką daryti, jei atsiųsta prekė nebus tokios pat išvaizdos? Visi šie ir dar daugybė kitokių klausimų kamuodavo ir neleisdavo pasiryžti ką nors nusipirkti atsisėdus prie kompiuterio. Tačiau kartą, neradusi buitinės technikos parduotuvėje norimos sulčiaspaudės, nutariau surizikuoti - pirkti ją internetu. Įvedusi į Google paiešką žodžius “sulčiaspaudės internetu”, nustebau - mano norimos sulčiaspaudės modelių turėjo daugelis elektroninių parduotuvių. Tereikėjo tik išsirinkti.

Pats procesas nebuvo sudėtingas, kadangi reikėjo peržvelgus visą sulčiaspaudžių katalogą, paspausti mygtuką ,,į krepšelį”. Ir štai aš jau galėjau vykdyti apmokėjimą. Visgi, aš nenorėjau, jog mano pirmojo pirkimo internetu patirtį apkartintų nesėkmė, todėl nusprendžiau prieš pirkimą, paskaityti taisykles, prekių garantijas. Mano manymu, save gerbiantis elektroninės prekybos atstovas turėtų pateikti aiškias jo svetainėje esančių prekių įsigijimo taisykles.

Dar geriau, jeigu puslapyje yra aprašoma, kaip kokie asmenys ir maždaug po kiek laiko galės pristatyti pirkinį. Ne ką mažiau svarbus aspektas  mums visiems yra kaina. Tad noriu perspėti kitus, kurie dar nežino: ne visada pateikiama prekės kaina internete yra galutinė. Labai dažnai prie jos prisideda ir pristatymo, siuntimo išlaidos. Deja, tokią informaciją bus galima sužinoti ne iš karto, o tik pradėjus apmokėjimo procesus. Kaip bebūtų, prieš pervedant pinigus už prekę, perskaitykite ir jos grąžinimo garantijos skiltį. Niekas nenorime prarasti savo sunkiai uždirbtus pinigus, nesvarbu, didelė ar maža pinigų suma turi būti sumokama. Todėl tąkart pirkdama sulčiaspaudę, pirmiausia susipažinau su sulčiaspaudės internetu grąžinimo sąlygomis.

Būdama tikra, jog viskas gana patikima, o mano užsisakoma sulčiaspaudė atkeliavusi į mano namus veiks nepriekaištingai, galiausiai pervedžiau pinigus. Po kelių dienų, naujas pirkinys jau puikavosi mano virtuvėje. Visiems patariu atsakingai rinktis pirkinius internetu, o už jūsų sėkmę keliu šviežiai spaustų sulčių stiklinę.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed