Mobilusis internetas kompiuteryje: kas antras renkasi 4G „Mezon“
Interneto Gidas
Pirmadienis, 15 Spalis 2012 08:26

Pirmą šių metų pusmetį 54 proc. naujų fizinių mobiliojo interneto kompiuteryje naudotojų pasirinko 4G WiMAX technologijos internetą „Mezon“ – tokius rezultatus pateikia AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras), įvertinęs savo bendrovės ir LR Ryšių reguliavimo tarnybos bendruosius elektroninių ryšių rinkos duomenis apie klientų prieaugį.

 

„Mes didžiuojamės pasiektais rezultatais – statistika patvirtina 4G „WiMAX“ technologijos privalumus ir teisingą mūsų rinkodaros sprendimų kryptį“, – sako Telecentro komercijos direktorius Egidijus Ropė.

 

Jo teigimu, konkurencinį 4G interneto „Mezon“ pranašumą užtikrina didelė ryšio sparta, išplėtotas tinklas ir be jokių išlygų neribojama laisvė siųsti duomenų tiek, kiek tik nori.

 

4G WiMAX mobilųjį ryšį Telecentras visoje šalyje diegia nuo 2009 m. kovo. Didžiausia 4G tinklo plėtra pasižyminti bendrovė plačiajuosčio interneto „Mezon“ paslaugas teikia arti šimto Lietuvos miestų ir gyvenviečių.

 

Lietuvoje diegiami du 4G mobiliojo ryšio tinklai – 4G WiMAX ir 4G LTE. Technologijų 3G, 2G, EDGE ir GPRS tinklų eksploatuojama po tris.

 

LR Ryšių reguliavimo tarnybos atliekamo mobiliojo interneto kompiuteryje prieigos tyrimo duomenimis, 4G WiMAX technologijos mobiliuoju internetu „Mezon“ 2011 metais greičiausiai buvo atveriami tinklalapiai, didžiausia vidutine sparta buvo gaunami ir siunčiami duomenys. Kaip rodo tyrimo diagrama, 4G „Mezon“ ir šiemet pasižymi didžiausia vidutine ryšio sparta.

 

Telecentras yra vienintelė 100-tu proc. lietuviško kapitalo bendrovė Lietuvos mobiliojo ryšio rinkoje. Be 4G „Mezon“, jau 11 metų valstybės valdoma akcinė bendrovė teikia ir belaidžių technologijų interneto „Erdvės“ paslaugas. Iš biudžeto Telecentras nėra finansuojamas.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed